2733
2734
عنوان

یه سوالی ذهن منو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرف منم همینه افسون. بنظرم حساسیت بیش از حد دارن خانوما رو این موضوع من رفتم یبار دنبال نامزدم. تو پارکینگشون تا اومد سوار شه یه دختره داد زد بهههه (اسمش) خره اینجا چیکار میکنی!!!! یعنی من همینجورییییی مونده بودم. نامزدم گفت ببخشید ناراحت شدی این خله! گفتم نه اگه تو با یه همچین دیوانه ای سر و سری داری که خوش به حالت ولی من موندم تو مگه تو شرکت چجوری رفتار میکنی این به خودش اجازه میده اینطوری برخورد کنه؟؟؟ مطمئنا نامزد منم دوبار برگشته به اون گفته مریم گاوه دیگه!
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
من میگم اینکه همجنس خودمونو محکوم میکنیم. ندیده نشناخته تهمت میزنیم زشته یرای خودمون برای خواهرا و دخترامون بده اگه خیلی زنیم شوهرا و پسرا رو درست کنیم
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
آخه وقتی اینقدر راحت میگیم دخترا خرابببب شدن خوب خودمون خواهرامون دو فردای دیگه دخترای خودمون از مریخ اومدن؟؟ اونام زنای همین جامعن دیگه این رفتارمون برای خودمون بده
مردا و پسرا هم خراب نشدن ولی خود ما زنا با این رفتارمون بهشون پر و بال دادیم فکر میکنن چه تحفه هایین همه باید خودشونو در اختیار اینا بذارن همشم زنشون تو هول و ولای از دست دادنشون باشه درحالی که باید برعکس باشه!!!
نیلوفر از نامزد خودم ناراحت شدم واقعا هم ناراحت شدم بهشم گفتم گفت اون خودش مورد داره گفتم اتفاقا تو مورد داری که اون اجازه داره اینجوری باهات حرف بزنه. مگه تو محل کار من مرد مورد دار نیست؟؟ اجازه میدم دهنشون وا شه اصلا؟؟
فروغ پست ها : 1374 عضویت:1392/11/10 1393/4/3 - 4:33 عصر فساد همه جارو گرفته ، زن ومرد هم نداره این چه حرفیه آخهههه مگه خود ماها داریم تو فساد میلولییییم
2706