2733
2739

من خودم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
علایمشو میگی عزیزم

بله ..من حالت دوتایی میبینم گاهی مثلا تو خوندن کتاب یا زیرنویس تلویزیون ..یا مثلا تو رانندگی دست و انداز رو جلوتر میبینم ...یا پله میخوام پایین بیام گاهی پامو ممکنه اشتباهی بزارم ...چشمای من زیاد نیست حتی عینکم نمیزنم ولی اینطوری میشم گاهی ..همیشگی نیست

اسی به نظرم درجه خفیفی از لوچیه 

مواظب باش پسرت چشاشو لوچ نکنه و حالا نمیخاد بهش بگی که تازه بیاد تو ذهنش و بکنه میدونی که بچه هاااذ لجبازن 

ناراحت نشیا

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
چجوریه استیگمات؟

من فقط سردرد میگیرم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
بله ..من حالت دوتایی میبینم گاهی مثلا تو خوندن کتاب یا زیرنویس تلویزیون ..یا مثلا تو رانندگی دست و ا ...

دکتر برا بچم گفت دو خوردی استیگمات داره چشم چپش.سری قبلی بردمش یکو ۲۵ نشون داد الان اینقدر عینکم بهش نداده گفته ۳ ماه دیگه بیارش احتمالا بهش عینک بدم.ینی عینک بهش بده احتما داره خوب بشه چون بچس؟.بعد اینکه هر سری بیشتر میشه یا دیگه تغیر نمیکنه

نه عزیزم اصلا لوچی نیست ..اون فرق داره

آخه دو تا میبینن دیگه، گاهی البته 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706