2737
2734
عنوان

ب منم بگین...

126 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها . . 

توروخدا خانما بهم بگین تو خونه برای فرار از یکنواختی و بیکاری چیکار میکنین. . بگین مام یاد بگیریم و هدف تعیین کنیم تو زندگیمون. . . من از یکجا نشستن بدم میاد. . خاسته شدم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

والا من انننقد کار دارم وقت نمیکنم سرمو بخارونم گلم برنامتو مسه من بچین دیه از خستگی ساعت ۱۰ ۱۱ شب میخابی ببین من صبح ساعت ۷ و نیم میرم باشگاه تا ساعت ۹و نیم میام خونه دوش میگیرم میرم سره کار تا ساعت ۱۲ و نیم میام خونه ناهار میخورم یه چرت میزنم دباره میرم سره کار تا ساعت ۶ بعد ک اومدم خونه یکم سازمو تمرین میکنم یه کوچولو ام تو گوشیم بعد شامو بعدشم یه ساعت باخانواده بعدشم خواب     تممماااام

والا من انننقد کار دارم وقت نمیکنم سرمو بخارونم گلم برنامتو مسه من بچین دیه از خستگی ساعت ۱۰ ۱۱ شب میخابی ببین من صبح ساعت ۷ و نیم میرم باشگاه تا ساعت ۹و نیم میام خونه دوش میگیرم میرم سره کار تا ساعت ۱۲ و نیم میام خونه ناهار میخورم یه چرت میزنم دباره میرم سره کار تا ساعت ۶ بعد ک اومدم خونه یکم سازمو تمرین میکنم یه کوچولو ام تو گوشیم بعد شامو بعدشم یه ساعت باخانواده بعدشم خواب