2733
2734
عنوان

چطوری موضوعو به خانواده شوهر بگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 96 پست
ضمنا توکه دروغ نگفتی وقتی پرسیدن فکر میکردی دختره گفته بودی دختر . بعدش دیگه نپرسیده بودن که تو بگی ...

😂😂😂😂ایول , اقا اینو میذارم وقتی تیکه انداختن میگم بهشون😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایسا چن روز قبل زاییدنت بگو پسره 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2728

من از ته ته ته دلمممممم متنفرممممممم از کسی که جنسیت واسش مهم باشه

خداااااااا لعنت کنه اینجور ادمارو

فقط پدر مادر میتونن درمورد جنسیت صحبت کنن بقیه لاااااال بشن فقط بگن مبارکه

بخدا من نمیفهمم چهههه فرقی داره اخه؟؟؟؟؟واقعا فرقش چیه؟؟؟؟مهم ذات و تربیته 

خدا به هرکی دختر بده یعنی خیلی دوسش داره؟؟؟؟یعنی من الان زانوی غم بغل بگیرم که ایییی واااای خدا به من پسر داده یعنی دوسم نداره؟؟؟چقد بعضی افکار داغونه 

والا همه انسانیم 

انسانیت مهمه نه جنسیت

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
حالا ما برعکسیم.بچه دوممونم که دختر شد پدرشوهرم سرمو بوسید و گفت خدا به هرکسی دوتا دختر نمیده اجرت پ ...

دقیقا پدر شوهر مادر شوهر برادر شوهرم عاشق دخترن یعنی له له میزنن پدرشوهرم همش میگه اگه سه تا دختر داشتم پیر نمی‌شدم واسه منم همش دعا میکردن دختر شه وقتی پسر شد همه پنچر شدن خودمم دختری بودم ب شدت

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2738
من از ته ته ته دلمممممم متنفرممممممم از کسی که جنسیت واسش مهم باشه خداااااااا لعنت کنه اینجور ادمار ...

درکت میکنم خیلیییببیی خیییلییی 

من اولیم پسر بود بچه دومم اولی که دوسالش شد باردارشدم خودم ناراحت و عصبی بودم که به بچه اولم رسیدگی نمیتونم بکنم بعد زخم زبونا را هم باید تحمل میکردم هنوز دوماهم نشده بود و میگفتن پسره و پسره و شانس نداری بهم گفتن دهتر داشتن لیاقت میخواد خدا به همه کسی دختر نمیده لیاقتش نداری چه شبهاااییی که با گریه خوابیدم خداراشکر رفتم سونو گفت دختره همون موقع به همشون گفتم باورشون نشد 

خداراشکر بعد ۳سال خودش بچه سومش به امید دختر بودن حامله شد و از همون اول گفت دختره دختره که خدا جووب دل شکستنهاش داد و پسر شد دیگه ساکت شد و تا ماه نهم اصلااا حرفی نزد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
درکت میکنم خیلیییببیی خیییلییی  من اولیم پسر بود بچه دومم اولی که دوسالش شد باردارشدم خودم نار ...

بابا اکثرا میگن دختر فلان دختر فلان که کسی جرات نکنه بگه چرا دختر داری اگر نه همه پسر پرست هستن این یه چیز ثابت شده هست کمتر کسی واقعا عاشق دختره 

دخترم همه زندگیمه
بابا اکثرا میگن دختر فلان دختر فلان که کسی جرات نکنه بگه چرا دختر داری اگر نه همه پسر پرست هستن این ...

منم فک میکنم خانواده شوهرم ذاتا پسرین ولی در ظاهر همش دختر دختر میکنن حتی سه نفر باهم تو فامیلشون حامله بودن دوتا پسر یکیشون دختر الآن بچه ها ۶ماه ان واقعا دوتا مادر پسرا را سگ محل میکنن جلو اونا فقط دختره را بغل میکنن درصورتی که دختره اصلا شیرین و قشنگ نیست ولی پسرا گلن 

من قشششنگ میبینم که دل مادرها میشکنه خدا انشالله جوابشون بده دوباره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من از ته ته ته دلمممممم متنفرممممممم از کسی که جنسیت واسش مهم باشه خداااااااا لعنت کنه اینجور ادمار ...

دقیقا 

جهان سومی که میگن فک کردی چیه, همین جامعه ماس دیگه

تا اینا منقرض نشن اوضاع همینه

دقیقا پدر شوهر مادر شوهر برادر شوهرم عاشق دخترن یعنی له له میزنن پدرشوهرم همش میگه اگه سه تا دختر دا ...

یذره بخاطر اینکه دخترا مظلوم هستن تو جامعه خوبه ک دختری باشن ولی واقعا تربیته ک مهمه, پسر هم دوست داشتنیه

منم فک میکنم خانواده شوهرم ذاتا پسرین ولی در ظاهر همش دختر دختر میکنن حتی سه نفر باهم تو فامیلشون حا ...

اینا دیگه مریضن 

ینی منقرض شن اینجور آدما ....

هم دختر شیرینه خوشکلش میکنی موهاشو میبافی گل سر خوشکل دامن کوتاه کفش قرمز , قرتی خانم 💖💖💖

پسر هم شورت لی خوشکل جوراب کفش اسپورت ,بلیز یقه دار اسین کوتااااه, پاپیون هم بزنی براششش💖💖

اخ دلم ضعف رفت 

چطور بعضیا دلشون میاد طرفدار یکیش باشن و اون یکی رو نبینن

2706