2733
2734
عنوان

چطوری موضوعو به خانواده شوهر بگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وقت نگی پسره نگران چشم زخم نباش یه وان یکاد همراهت باشه هرروز هم ایت الکرسی و فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین بخون واسه خودت و نینیت . اونا هم زخم زبون بزنن باهاشون همراه شو و بگو اره دختر بده و از این حرفا اخرش ضایع شدنشون حال میده . یه کم هم خودشونو جمع میکنن من تجربه شو داشتم

2728
ی دفعه ک می خوای بری خونه مادرشوهرت از ی مغازه ی لباس دخترونه بخر (از ی مغازه ک تعویض دارن بخر)رفتی ...

خودش رفته یه جوراب شلواری دخترونه کهنه پیدا کرده میگه مال بچه خواهرمه گرفتم برا دختر شما😢

ضمنا توکه دروغ نگفتی وقتی پرسیدن فکر میکردی دختره گفته بودی دختر . بعدش دیگه نپرسیده بودن که تو بگی پسره تو هم لزومی نداره اطلاعاتشونو اپدیت کنی اخرش هم بگو من فکر میکردم میدونستید پسره که از دختر بد میگفتید فکر نمیکردم عمدی بود حرفاتون

2740
اراده خدا مهمه ولی شما ان یکاد رو بخون اصلا همینه, منم قدیما زیاد اعتقاد نداشتم ولی انقد ک سرم اومده ...

عزیزم آیه الکرسی مداوم بخون مخصوصا قبل خواب و قبل خروج از خونه و صدقه به نیت سلامتی زیاد بده

یه راه حل

ماه هشتم آخرین سونو بارداری هست وقتی خواستی بری مادرشوهرتم تعارف بزن و بگو بیاد همراهت سونوگرافی وقتی خوابیدی رو تخت مادرشوهرتم کنارته به دکتر بگو بهم گفتن جنسیتش دختره درستع؟؟میخوام سیسمونی بگیرم مطمئن بشم بعد دکتر میگه نه پسسسره شما هم تعجب کن و بگووو واای چرا اشتباه گفتن اینجوری ماستمالی میشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
یه وقت نگی پسره نگران چشم زخم نباش یه وان یکاد همراهت باشه هرروز هم ایت الکرسی و فالله خیر حافظا و ه ...

اره راست میگی , تنها نگرانیم اینه که میترسم بعدا ک بفهمن جرواجرم کنن وگرنه دلم نمیخواد هیچی رو بهشون بگم 

مایدفه در زایشگاه نشسته بودیم یه خانومه اومد کنار ما نشست زن داداشش زایمان داشت گف که بهمون گفته بچه ش دختره حتی سیسمونی دخترونه خریده تا همین الان که داشتیم میومدیم تو ماشین بهم گف بچم پسره(اونم فک کنم بخاطر اینکه اشتباهی تحویل نگیره بچه رو گفته بود بهش  )

خواهرشوهره خیلی مهربون و آروم بود همش براش دعا میخوند راحت زایمان کنه

به بنرها بنویسید که او می آید..
عزیزم آیه الکرسی مداوم بخون مخصوصا قبل خواب و قبل خروج از خونه و صدقه به نیت سلامتی زیاد بده یه راه ...

دمت گرم عجب فکر بکری کردی 

همینکارو میکنم

نهایتش قبلشم  با دکتر هماهنگ میکنم , 

دستت درد نکنه عشقم 💖💖💖💖

دمت گرم عجب فکر بکری کردی  همینکارو میکنم نهایتش قبلشم  با دکتر هماهنگ میکنم ,  دس ...

خاهش میشه

خودمم همینکار کردم 

البته من ۴ماهگی رفتم سونو گفتن پسره اصلااا دلم نمیخواست کسی جنسیت بچه ام را بدونه فقططط مامانم میدونست که اونم برای سیسمونی پرسید

منم همیشه میگفتم که ۸ماهم میشه که برم سونو میخوام سیسمونی بخرم البته بیشتریا حدس میزدن پسر باشه بعد با مادرشوهرم رفتم که حالا احترامش نگه دارم وقتی دکتر گفت جنسیتشم که میدونی چیه ؟؟گفتم نههه 

گفت پسره اونجا هم تو مطب دیگه واکنش عجیبی نمیشه نشون داد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706