2733
2734
عنوان

خانوما کیا ماشین دارن برا خودشون ؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3095 بازدید | 83 پست
منم ی چیز میگم ریپلای نکن مخالفا بضیا  تو پارکینگ شون ماشین ندارن میگمممم بعضباااا ها حالا میان ...

افرین👍😁

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
والا برای منم علامت سواله  من حتی احساس راحتی هم داخلش ندارم  هنوز پراید بهتره  ول ...

دایی هام دارن انگار لامبورگینی دارن 😂😂😂 یه غروری دارن حالا تویه فامیل پره ماشین خوب هستا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سال ۸۹ یه پراید خریدم سال ۹۰ فروختم ۲۰۶ گرفتم ۹۵ دوباره فروختم ۲۰۶ صفر گرفتم الانم میخوام بفروشم دنا ...

جسارت نباشه میشه بگین شغلتون چی هست؟

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌
2728
جسارت نباشه میشه بگین شغلتون چی هست؟

کارمند بیمارستان تامین اجتماعی.البته من ۹سال سابقه کار دارم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
ما به ایرانیم قانعیم. راستش ناامید نیستم. هیچ کسی اولش همه چیزو نداره.  ولی چون منو همسرم ...

موتور بخرید

ماهم ماشین نداریم کارامون با موتوره 

دلم لک زده برا خرید ماشین 

حالا حالا ها هم نمی تونیم بخریم با این وضع گرونی بازار ماشین

2740
کی ۲۰۶ شاخ میدونه؟به نظر من الان پایینترین ماشین ۲۰۶

خیلیا 😂😂😂 تویه همین تاپیک یه نگا بنداز 😅 تازه فامیلای ماهم اونایی که ۲۰۶ دارن سانتافه رم مسخره میکنن😂😂😂😂😂😂

موتور بخرید ماهم ماشین نداریم کارامون با موتوره  دلم لک زده برا خرید ماشین  حالا حالا ه ...

میگم به شوهرم اصلا قبول نمیکنه. 

چند بار تو خیابونا تصادف موتور دیده. ترسیده. 

میگه حاضرم پیاده برم ولی سوار موتور نشم. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
منم ی چیز میگم ریپلای نکن مخالفا بضیا  تو پارکینگ شون ماشین ندارن میگمممم بعضباااا ها حالا میان ...

من به خدا تحقیر نکردم ، ۲ تا دایی هام ۲۰۶ دارن خیلی کلاس میزارن یا همه ی ماشینارو مسخره میکنن فقط برام سوال بود آخه احساس کردم اینجام خیلیا دوس دارن گفتم بپرسم

خیلیا 😂😂😂 تویه همین تاپیک یه نگا بنداز 😅 تازه فامیلای ماهم اونایی که ۲۰۶ دارن سانتافه رم مسخره م ...

😐😑😶۲۰۶ هیچ آپشنی نداره...فوق العاده هم خشکه و تاب داره

من اصلا خوشم‌نمیاد اعصاب خورد کنه اصلا راحت نیست

ما خودمون تا همین چند ماه پیش داشتیم ولی بدم میومد ازش...من که به نظرم اصلا ماشین استانداردی نیست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706