2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

واقعا نمیدونم تا کی میخاد اینجور در حقم ظلم‌کنه اصلا قبول نداره که چقدر داره با روح‌و روانم بازی میکنه اصلا درک نمیکنه این شیری که به ناراحتی به بچه میدم چقدر توی شخصیتش تاثیر میذاره خدایا یکم هم منو ببین از وقتی با این آقام هیچ خوشی ندیدم همش آه و حسرت خدایا این روزا کی تموم میشه کم اوردم😭

2740
کاش اینم یه روزی منو بذاره بره اصلا بره با یه زن دیگه ولی فقط بره این زندگی که برام درست کرده از جهن ...

😔😔کاشکی بودو اذیت میشدم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
دختر منم ۶ماهشه، شوهرم بعد از بچه خیلی بامن سرده شده اصلا منو نمیبینه مشکل شما هم همینه؟ البته اگه د ...

آره عزیزم شوهر منم بعد بچه افتضاح شده هرچند از اول هم خوب و با محبت نبود خیلی بی احساسه و من بدبخت احساسی ام از نامزدی تاحالا هم منو به خاطر همه چی مسخره کرده چند وقت پیش دو روز بود بهم بی محلی میکرد رفتم بهش گفتم چرا اینجوری میکنی چی شده گفت بگم ناراحت میشی گفتم بگو گفت دیگه برام جذاب نیستی همیشه از اندام و قیافه ام ایراد میگیره بعد فرداش اومد معذرت خواهی کرد دید من محل نمیدم گفت شیطون گولم میزنه زنای دیگه رو میبینم

آره عزیزم شوهر منم بعد بچه افتضاح شده هرچند از اول هم خوب و با محبت نبود خیلی بی احساسه و من بدبخت ا ...

وای خدا درکت میکنم دقیقا😔ولی شوهر من اصلا چیزی نمیگه خودم ازش میپرسم چرا اینجور شدی از من بدت میاد میگه نه چرا بدم بیاد اصلا هیچ توضیحی برا رفتارش نداره و خیلی راحت از ناراحت شدن من میگذره عین خیالشم نیست بچه رو هم باهام نمیگیره الان خوابیده دخترمو روی پامه صدای خروپفش نمیذاره راحت بخابه که بذارمش سرجاش منم استراحتی کنم بینهایت دلم ازش پره نمیدونم چکارکنم😤

2706