2733
2739
عنوان

مادرشوهر 😕

644 بازدید | 137 پست

روزایی ک باشوهرم حرفم شده حوصله هیچکسو ندارم از مامانش و کل خاندانشم متنفر میشم اونوقت مامانش زرت زرت زنگ میزنه بمن میبینه حوصله ندارما اما  فضولیش نمیزاره...همش میخاد سردربیاره ک چیشده اگ بفهمه حرفمون شده ک زود ب پدرشوهرم خبر میده و ی بلوا میشه...نمیدونم چجوری جواب بدم ک پشت سرهم اونروز بهم نزنگه از لحنم میفهمه منم وقتی باشوهرم حرفم شده نمیتونم با مامانش بگم بخندم 

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه ها منم اثاث کشی کردم اومدم خونه یه مقدار بزرگتر قبلی باردارم به روز در میون میبینم پدر شوهر مادرشوهرم میان خونه من اخلاقشونم جدید باهام خوب شده قبلا سایه منو با تیر میزدن دوتاشون اخلاقشون که عجیب مهربون شده بعد من یه تخت بزرگ گرفتم برا بچه در حد نوجوان که دیگه هی تخت نخرم با یه کمد هفت کشو واسه لباس خونه خودم و شوهرم حالا میبینم هر وفت میان میرن تو اتاق میگن تخت بچه رو بذار اتاق خودت بچه دنیا بیاد که نمیمونه تو این تخت بعد اتاق من اصلا جا نداره که اون تخت بیارم یا میگه نادرشوهرم کمد هفت کشو بذار اتاق خودت درصورتی که اتاق من اصلا جا نداره بعد یه کنجه خونه داره که بخچال فریزر گذاشتم همش میگفتن اول که تازه اومدم الان یکماه میشه اومدم میگفت اون بکن اتاق بچه نمیدونم چرا همش می خوان اون اتاق خالی باشه ... بنطرتون هدفشون چیه یا میان خونه ام مدرشوهرم میره دستشویی بعد میره اتاق رو چک میکنه بعد پشتش مادرشوهرم میره یا میره تو کمد لباسهام کمد دیواری هام چک میکنن خیلی بدم میاد هدفشون نمیددنم از اتاق چیه بنطرتون متظورشون چیه

عزيزم انقدر سخت نگير، اون بنده خدا مطمئنا وقتي لحن صدات بده انقدر زنگ ميزنه كه لحنت آروم بشه و خيال اون راحت بشه.

مثل مادر شرهر من، من اوايل انقدر ازش بدم ميومد ولي الان ميبينم خيلي از رفتارهاش كه از نظر من بد بود به خاطر برداشت نادرست من بوده.

مگ بیخیال میشه ۸۰ بار میزنگه

تا زنگ زد خوب نیم ساعت بعد پیام بده دیتم بنده کار داستین چند بار اینجورش کن دیگه یا زنگ نمیزنه یا کمتر میزنه شوهرتم گفتم بگو خواب بودم ندیدم اه مگه زنگ زده بود

بچه ها منم اثاث کشی کردم اومدم خونه یه مقدار بزرگتر قبلی باردارم به روز در میون میبینم پدر شوهر مادر ...

اینام دقیقا اونطورین 

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄
2706