2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آموکسی و مترونیدازول تا ۳ روز تجویز کرد دکتر برام

ممنون، اون وقتی که زیر لثه گذاشت و روشو بخیه زد خوردم آنتی بیوتیک، الان اون پیچ رو رو گذاشته که بعدش باید برم برا روکش، الانم باید آنتی بیوتیک بخورم؟ 

2728
ممنون، اون وقتی که زیر لثه گذاشت و روشو بخیه زد خوردم آنتی بیوتیک، الان اون پیچ رو رو گذاشته که بعدش ...

نه  به من گفت نمیخواد. فقط گفت دهانشویه کلرهگزیدین تا یک هفته مصرف کن.

اتفاقا الان تو مطبم تا قالب روکشو بگیره

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
من دکترم برام تو هیچ مرحله ایش تجویز نکرد گفت نیاز نداری... ولی به یکی دیگه بعد از گذاشتن پیچ گفت با ...

بعد از گذاشتن پیچ یعنی مرحله‌ای که روشو بخیه میزنه یا مرحله ای که ظاهر پیچ پیداس؟

نه  به من گفت نمیخواد. فقط گفت دهانشویه کلرهگزیدین تا یک هفته مصرف کن. اتفاقا الان تو مطبم تا ...

منم امروز گذاشتم،اون پیچ بالایی که خارج از لثه هست رو، بهم آنتی بیوتیک نداد، میترسم نخورم و عفونت کنه یدفعه پس بزنه ایمپلنت رو، نميدونم خودم قرص بگیرم بخورم ضرر داره یا نداره؟

ایشالله دندونت خوب بشه گلم 

2738
منم امروز گذاشتم،اون پیچ بالایی که خارج از لثه هست رو، بهم آنتی بیوتیک نداد، میترسم نخورم و عفونت کن ...

نه ضرری نداره

اگه بد دلی بخور.

مرسی عزیزم. ایشاله مال شما هم خوب خوب بشه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی