2733
2734
عنوان

خیلی تنهام😞

356 بازدید | 48 پست

من تک دخترم دوست صمیمی به اون صورت که تو شهرمون باشه ندارم معلمم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی همش به دیگران کمک کردم و تا حدی که تو خوابگامون کسی به مشکل برمیخورد به من میگفت میدونست تا حدیکارشو راه میندازم الانم که معلمم کل سوالات یه سالو کت خودم تایپیدم به یکی دو تا از, دوستام که هم پایه م هستن دادم نمیدونم چرا مث بقیه که دوست و رفیق دارن و همش خوش میگذرونن من تنهام البته متاهلم هستم از متاهلیم به بعد خیلی تنهاتر شدم😞

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

الهی بگردم

منم ی دوست پایه میخام هرجا بگم بیاد و هی بگردیم

بازار ، پارکا ، واسه پیاده روی

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی منم خیلی تو تهران غریبو تنهام دلم میخواست یه دوستی داشتم لاقل باهاش برم بیرون

منم همینجورم

بخدا این مدرسه م نمیرفتم میپوسیدم 

تابستون برا من خیلی سخته چون تو خونه پ فوقش, یه باشگاه برم که اونجام همه کلاس میذارن یا سن بالان خلاصه 😞😞😞

2731
الهی بگردم منم ی دوست پایه میخام هرجا بگم بیاد و هی بگردیم بازار ، پارکا ، واسه پیاده روی

منم ولی کسی نیس اگرم باشه مجرده و تو فاز خودش

منم همینجورم بخدا این مدرسه م نمیرفتم میپوسیدم  تابستون برا من خیلی سخته چون تو خونه پ فوقش, ...

من چند بار باشگاه رفتم یا کوچیک بودن یا سن بالا . کلا تو دوستیابی شانس ندارم خخخ

2740

😕منم تک دخترم تک فرزندم هستم ولی کلا یدونه دوست صمیمی دارم...جدیدا نمیشه رو کسی حساب باز کرد...سعی کن کمک نکنی تا بعدا خودت ناراحت نشی...امیدوارم یه دوست خوب پیدا کنی زود

لایک نکنیننننن
کدوم شهری؟ رابطه صمیمیتت با همسرت چطوره؟

من شمالم

شوهرم مرد, خوبیه ولی فوقش بریم یه استان اونور تر کت فاصله ش, دو ساعتم نیس 😕همش درگیر کاره و خسته س

2706