2737
2739
عنوان

با این حرفا، بازم برم با شوهرم ؟؟؟

620 بازدید | 67 پست

من ۹ ساله ازدواج کردم،شهر همسرم حدود ۳ ساعت فاصله ست

از اولش خونوادش خیلییی فتنه کردن و بهترین روزهای زندگیمونو خراب کردن

شوهرم همه چی رو بهتر ازمن میدونه اما جلوی من حاضر به قبول کردن نمیشه که چقد بی احترامی میکنن و فحش میدن..

حتی چند بار دعوا بدجور انداختن بینمون

که کتک کاری شد که الهی به سر دخترشون بیاد..

بابای بیشعورش گفت برو طلاقش بده که کار به مشاوره و اینا کشید..

خلاصه بگم که من جیگرم از اینا تیکه پاره ست..

با همه ی این اتفاقا و حرفا،هیچ وقت حتی یه بارم نذاشتم شوهرم بدون من بره و بیاد اونجا.همیشع باهاش رفتم.

دو دلیل

یکی اینکه اونا مخصوصا مامان باباش آرزوشونه من باهاش نرم اونجا،بتونن تنها شوهرمو گیر بیارن پُرِش کنن.(علنا گفتن که تنها بیا)

خودم چندبار اونجا بودم رفتم سرویس،گوشیم و رو ضبط گذاشتم شنیدم چی گفتن بیشعور ا.. 

یکی دیگه مامانش خیلی تو کار طلسم و جادوهه.. 

قشنگ تا میریم اونجا و میایم شوهرم از این رو به اون رو میشه با چیزایی که میده بخوریم.😞(منم مجبورم هی برم باطل ولی هر بگیرم،نگین الکیه که مطمئن باشین نیست بخوام هم توضیح بدم زیاد میشه)

حالا دفعه ی آخر یه بحثی شد بابای کثافتش الکی پاچه ی منو گرفت و داد کشید سرم گفت تو هر وقت میای اینجا اعصاب ما رو بهم میریزی😐

شوهرم هم مثل گاو نشست نگاه کرد..

حالا بنظرتون من بازم باهاش برم و بیام ؟؟

اگه برم خودمو کوچیک کردم اگه هم نرم اونا به آرزوشون میرسن،شوهرمم بیشتر پُرِش میکنن..

موندم چیکار کنم 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم نمیرم اگه شوهرت میخواد به حرف اونا پر بشه بزار بشه نمیتونی تا اخر عمرت استرس داشته باشی که یوقت تنها نره به شوهرت بگو تو باید اینقد مرد باشی پشت من باشی نه راحت اجازه توهین اونارو بدی...

خانواده همسرت بی دلیل به شما توهین میکنن یا شما رفتاری نشون میدی که دلخور میشن؟؟

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
2738

اون این حرفو زده که تو نری،ولی تو برو و فقط با شوهرت بگو بخند کن بزار دفعه ی بعد بگن هیچکدومتون نیاین اعصابمون خراب میشه😀

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

گذشته خودم یادم اومد!!!!! خدایی اینقد شباهت 😐😐😐😐😐منک بیخیال شدم و رابطمو باهاشون کلااااا قطع کردم شوهر سابقمم بخاطر من کمتر رقت و امد میکرد اما میکرد تهش جوری جدا شدیم ک نفهنیدیم چی شد 

جادو و دعای جدایی اینا هم خیلیییییییی درسته ...‌

من باشم نمیرم اگه شوهرت میخواد به حرف اونا پر بشه بزار بشه نمیتونی تا اخر عمرت استرس داشته باشی که ی ...

من هیچ وقت بهشون بی احترامی نکردم

فقط چون عروس دلخواهشون(چادری میخواستن) نبودم از اول باهم خوب نبودن 

من و شوهرم همکلاسی بودیم

شوهرم متاسفانه خیلی گوشیه..میدونم پشت من نیست مقابل اونا...😞

2706