2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا را شکر چند هفته ای؟ تو استراحت بودی؟

12 هفته .

اره 20 روز مرخصی بودم. بیشتر دراز میکشیدم البته هی بلند میشدم ولی کاری نمیگردم 

خم نمیشدم 

دستشویی فرنگی هم استفاده میکردم

2728
خب خداروشکر.فکر نکنم برگرده، چون بیشتر تو اوایل بارداری شایع هست.فعالیت سنگین نکن.

میخوام برگردم سر کارم البته میرم پیش دکتر هنوز جواب آز غربالگریمم اماده نیست. ولی سونو رو میبدم ببینه

شاغلی ؟ خیلی سخته خب دیگه انشالا برو سره کارت ویار داری؟ اولیه؟

نه کلا یه حالت تهوع جزیی دارم تو کل روز وای تا حالا اصلا بالا نیاوردم  همه چیم میخورم. غربالگری هم گفت احتمالا دختره

2738
نه کلا یه حالت تهوع جزیی دارم تو کل روز وای تا حالا اصلا بالا نیاوردم  همه چیم میخورم. غربالگری ...

عزیزم منم همش استراحت میکنم اما هماتومم دو برابر شده چکار کنم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
عزیزم منم همش استراحت میکنم اما هماتومم دو برابر شده چکار کنم

برای منم دو هفته استراحت کردم جذب نشده بود

ولی بعدش جذب شد.

اینارو رعایت کردم

شیاف سیکلوژست مقعدی استفاده کردم سخته پیدا کردنش خارجیه

اصلا پله نرفتم

استراحت مطلق بودم

کلا دستشویی فرنگی یه بارم ایرانی نرفتم

مغز بادوم هیلی خوب بود به نظرم تاثیر زیادی داشت

اصلا رو زمین نشین

رو تخت یا رو مبل بخواب

رو زمین خوابیدن و بلند شدن فشار میاره.سفی کن اصلا رو زمین نخوابی

دو هفته ای جذب میشه اگه رعایت کنی

گرمی هم نخور

راه نرو

من در حد آشپزخونه رفتن و دستشویی رفتن از جام بلند میشدم

اون دو هفته هم  یا مادرم غذا میپخت یا همسرم یا یه چیز حاضری

یادمه امپول هم زدم

ولی دکترمو عوض که کردم گفت امپول بهتره نزنی

برای منم دو هفته استراحت کردم جذب نشده بود ولی بعدش جذب شد. اینارو رعایت کردم شیاف سیکلوژست مقعدی ...

شیاف همه میگن خیلی سخت گیر میاد نمیدونم از کجا گیر بیارم خودمونم تهرانه

خداروشکر که خوب شدی، اره بادوم شنیدم خوبه گرفتم‌دارم میخورم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2706