2733
2734
عنوان

به اخر خط رسیدم و دیگه دوست ندارم اشناهامو ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 51 پست

ب نظرم نرو چ کار داری بری من مشکلات تورو نداشتم ولی هیچجا نمیرفتم با مان بابام خودشون میرفتن. بری ک حرف بارت کنن اتفاقا رو بگن چ سنگین شده باهاشونم سنگین تا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم خوب اصلا برا شما واجب عینیه که دیگه هیچ رفت و آمدی با فامیل نداشته باشید.

اخه مامانم میگه اگه نیای عروسی همه میگن بی ادب دعوت بوده نیومده فردا عروسیت هیچکس و نداری یا میگن من از خجالتم که ظاهر نشدم ولی واقعا از تنفرم هستش

2728
باورت میشه عمم رفت به پسر همسایه بالاییشون گفته شهادت بدین دختر برادرم خرابه اونام بچه مثبت تو اینست ...

اووووه چ عمه ای!بابا بکن از این جور آدما.غریبه با ادم اینکارو نمیکنه!

هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم  اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی  
بنده خدا پدرت تو چه فامیل زنی افتاده

دختر خاله هاشن با مامانم اوکیه هستن بنده خدا بابام چند شب گفت ما که کسیو نداریم بریم یه سر از اولم نداشتیم پاشین برین دور دور

برو بلاخره هرکاری کنی نمیتونی از فامیل ببُِری،

برو ولی با هیچکس گرم نگیر خیلی رسمی برخورد کن اجازه هم نده کسی حرف اضافه بهت بزنه رد شو برو...همین 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
اخه مامانم میگه اگه نیای عروسی همه میگن بی ادب دعوت بوده نیومده فردا عروسیت هیچکس و نداری یا میگن من ...

ب مامانت بگو من عروسی نمیگیرم ک چی بشه پول شوهرمو بریزم تو دهن ی عده نمک نشناس. خودتون برید اتلیه عکس بندازید ب قران منم عروسی نگرفتم فامیلو چ کار دارم تو چ بری چ نری یه چیزی میگن پس بهتره کلا بکنی ازشو و قطع رابطه

2740
چرا خودت و درگیر میکنی  ...م به همچین خاله ای محل نذار  بهشون  برو عروسی اصلا هم نگ ...

مادر بزرگم از کربلا اومد قبل محرم شام زیارت داد 

عموم دلش از جای دیگه پر بود به داداشام فحش ناموس داد 

۶تا عمو ریختن سر دوتا داداشام مادر بزرگمم مارو بیرون کرد گفت دیگه خونشون نریم

یعنی برم یا نرم

ن نرو بزار بسوزن ک ادم حسابشون نکردی تحفه نیستن ک. چ کارشون داری چ خیری دارن واست. تو بری نری اونا با تو مشکل دارن کلا ی چی پشتت میگن اگه ام گله کردن چرا نیومدیراستشو بگو....بگو چون احساس کردم از اول با من مشکل داشتید خواستم کمتر با هم رو برو بشیم. 

من بودم پدر مادرمم نمیزاشتم ک با اون مثلا فامیلا حرف بزنه ب مرگ خودم 6 ساله عمومو ندیدم عمو رو کجای دلم بزارم ولم کن تورو خدا. داییم 4 ساله عروسی کرده منم 2 ساله تفاوت سنی ام نداریم باهم ولی ن اون ی بار اومده خونه من ن من رفتم خونه اون

2706