2733
2739

چند سال پیش یکیو دوس داشتم بهش نرسیدم گریه میکردم بعداز کات خالم تهمت زد در قالب یه خواب گفت خواب دیدم دختر نیستی واسه همین گریه میکنی من همش ۱۹سالم بود در صورتی که ماهی یبار نیم ساعت همو میدیدیم دلم شکست دم نزد جدا شدم خالم گفت اندازه ی لیاقتت داری زندگی میکنی

....یه پسر داییم دختر خالم دوست داره که مثل برادرم بود دختر خالم دوستش نداشت یکی خاله دیگه واسطه بود سه سال به جای دختر خالم با پسر داییم چت کرد و قرار میچید به زور دختر خالم میفرستادسر قرار بلکه عاشق شن منم سر راحتیم با پسر داییم بهش گفت احمق عمته داره باهات چت میکنه خاله هام دست به یکی کردن که تهمته و من دختر خالمو واسه برادرم میخوام واسه همون دو بهم زنی میکنم دم نزدم بخوام از خودم دفاع کنم....پام شکست ....‌داییم ماه قبلش دماغش شکست رفتم عیادت‌‌‌....خانومش مشکل ریوی داشت ....رفتم ملاقات....پسر خالم پاش شکست رفتم ملاقات ....این اواخر بچه اش به دنیا اومد با این که دختر خونه پدرمم هستم واسه بچه اش هدیه گرفتم .....تو دوران جدا شدنم موندم پیش مادر بزرگم با حاله بدم میبردمش دکتر ولی پایه من شکست بعداز دوماه بیرون نرفتن رفتم خونش ۵۰داد دستم😥میخوام چیکار.....دختر یه خاله دیگه ام فهمید گوشیمو عوض کردم از کرج کشوند من و و تهران سر مرام رفتم ازش عکس انداختم سه ماه ازش خبر نشده این تا اینجای داستان پسر دایی مامانم میشه پسر خواهر شوهر خالم شمارمو پیدا کرده بود داده بود دوستش بهم پیشنهاد دوستی بده از طرفش خالم میگفت دروغ میگی وحید نداده پی امو تو دادی سر اون کلی تهمت تحمل کردم این اواخر خونه مادربزرگم به بزرگی خدا قسم عمو یهو داداشام به فحش کشید اونم‌ناموسی مادر پدرم خانواده مارو بیرون کرد گفت دیگه نیایین عمو با یه چاقو عمل کرد به سمت داداشم من ترسیدم ضعف‌کردم امبولانسم حتی اومد میگفتن فیلمه از طرفی ازدواج مادر و پدرم دختر خاله پسرخاله ای هرجا بریم دوطرفو باید ببینیم الان عروسی دختر خالم دلم به رفتن نیست حس میکنم اونجا جایی ندارم کسیو ندارم خیلی کلنجار میرم برم یا نه حرف کسی واسه مهم نیست ولی تحمل یه عده برام سخت واقعا بدنم میلرزه حالت عصبی میگیرم‌من حتی لباس گرفتم و چه‌مجلسی چه لباس بیرون ولی چند ماه درگیره اینم برم یا نه....راهنماییم‌کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ندیدن فامیل شروع موفقیتاست پایان چیه؟

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2738
ندیدن فامیل شروع موفقیتاست پایان چیه؟

دقیقا از روزی که کات کردم درسم بهتر شده

قلیون عمم میچاقید میذاشت جلوم الان ۶ ماه لب نزدم

اخرا مشروبم میخواست بده یه عممه میگه تو موهات رنگ کردی من فک کردم خراب شدی این پولارو از کجا اوردی

چرا خودت و درگیر میکنی 

...م به همچین خاله ای محل نذار  بهشون 

برو عروسی اصلا هم نگاه کن بهشون 

مامانت کجاس؟

پیش اون باش 

بعدشم تقصیر خودته چرا انقدر خوبی الکی و بی مورد میکنی؟؟

گور پدرشون 

دختر خانواده ای داییت چیزیش بشه واسه چی تو رفتی مامانت بره کافیه

تو خودت و نخود هر آشی کردی و انگار که وظیفته جوونی بکن 

مامان بزرگت هم نمیرفتی 

بچه داره بذار بچه هاش برن واسش

تو نوه هستی وظیفه ای نداری

ولی جریان عمو رو نفهمیدم چی بود کلا

I'd walk straight through the bullet😏
دقیقا از روزی که کات کردم درسم بهتر شده قلیون عمم میچاقید میذاشت جلوم الان ۶ ماه لب نزدم اخرا مشرو ...

اسی خیلی ببخشیدا ولی فامیلاتونو به عنوان اثار باستانی ببر بزارشون تو موزه😐😐

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
خیلی دلت پره عزیزم.خدا فامیل بدو نصیب هیشکی نکنه

باورت میشه عمم رفت به پسر همسایه بالاییشون گفته شهادت بدین دختر برادرم خرابه اونام بچه مثبت تو اینستا دایرکت دادن که عمت میخواد بکوبت حواست باشه

دقیقا از روزی که کات کردم درسم بهتر شده قلیون عمم میچاقید میذاشت جلوم الان ۶ ماه لب نزدم اخرا مشرو ...

خیلیم خوب اصلا برا شما واجب عینیه که دیگه هیچ رفت و آمدی با فامیل نداشته باشید.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706