2733
2739
عنوان

رفتم حلالم کنید😞😞😞😭😭😭😓😓

375 بازدید | 41 پست

نمیدونستم ذرت ها سمی وارد بازار شده امروز دو بسته بزرگ پفک و خلالی خوردم اگه رفتم هر سال اینموقع به یادم مراسم یاد بود بگیرید😂😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه برگرد،،ذرتها تازه اومدن توبازار،،هنوزپفک وخلالی نشدن

عه وا راست میگی اخه حیفمم اومد بریزمشون دور گفتم تو این گرونی دو تومنم دو تومنه تا اخرشو خوردم گفتم من که قراره بمیرم بزار با دل سیر بمیرم حداقل😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
خدا نکنه عزیزم ان شالله همیشه شاد و سلامت باشی.🌺🌺

ممنون گل ناز من😘😘😘

2738
خیالت راحت ما اگه رفتنی بودیم با پالم و وایتکس میرفتیم...عمرت دراز باد..    

چرا وایتکس

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
سمی هم نباشه دو بسته میکشتت، من پروفایلمم مشکی میکنم بهت قول میدم😅

فقط لای خرماهام گردو بزارید اخه خیلی کلاس داره😞😞

خیالت راحت ما اگه رفتنی بودیم با پالم و وایتکس میرفتیم...عمرت دراز باد..    

خخ اینجا ایران است ابم باید با ترس و لرز خورد😂😂😂

خدا نکنه عزیزم... هیچی بدتر از استرس واسه بدن سم نیست... خوردی نوش جونت... بی خیال دنیا دو روزه بابا... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

گردو وخرما یادم نبود هزینشو همین الان کارت به کارت کن اگه قیمتش بالا رفت مابه التفاوتشو خودم قبول میکنم😅😅

درگیر عشقی ام که عمرم کفاف نداد عکس شو میدم به پسرم
یادت نیست مگه میگفتن محصولات لبنی وایتکس داره روغن پالم داره... 

🤢

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706