2737
2739
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 128 پست
بچه ها بنظرتون تو این شرایط شب اینا یا حتی روز ب اسنپ و تپسی اینا میشه اعتماد کرد ک ادم تنها بره باه ...

اره خیلی خوبه اسنپ

ولی هزار بار زدم این اسنپ لعنتیو

هیچ کس.قبول نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عزيزم بگويكي ازاعضاء خانواده بياددنبالت وقتي كلاست طول ميكشه خدايي نكرده بلايي سرت نيارن كه بعدا ...

دیگه توبه کردم ک شب تنها بمیرمم بیرون نرم

لعنت ب هر چی مرده

ایشالله ریشه این مردای خراب خشک بشه

ب قران ی دوستی داشتم جلوم زار میزد گریه میکرد ی دختره تازه ب دنیا اومده داش میگف ب خدا شوهرم میشینه ...

واي بيچاره 😕عزيزم شماچندسالتونه

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2731
ب قران ی دوستی داشتم جلوم زار میزد گریه میکرد ی دختره تازه ب دنیا اومده داش میگف ب خدا شوهرم میشینه ...

یا خدا این دیگ چ مدلشه :/

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

نتیجه میگیریم خودمون باید ماشین بخریم   

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2740

یاد عرب های زمان جاهلیت افتادم یه مدل ازدواج داشتن که زن هاشونو باهم عوض میکردن    

یا خدا این دیگ چ مدلشه :/

ب خدا قسم راست میگم ینی من هنگ بودم ی روز ز زدم خونشون ببینم خونس دوستم پسره گف نیس رفته خونه مامانش بعد گیر داد ب من بیا ی دقه کارت دارم تقریبا هم سن و سال بودیم باعاش رو دروایسی نداشتم گفتم بهش برو گمشو زهرا خونه نیس من در خونه شما چ غلطی میکنم خجالت بکش بیشور 

یاد عرب های زمان جاهلیت افتادم یه مدل ازدواج داشتن که زن هاشونو باهم عوض میکردن     &nbs ...

ب خدا دقیقا اینجوری بود بعد هربار ک ب من تعریف میکرد من فحشش میدادم سرش داد میزدم میگفتم تو چطوری میتونی تحمل کنی خجالت بکش تمومش کن باباش بهش گفته بود هروقت خواستی طلاق بگیری خونه من حق نداری بیای از اون خانواده ها داشت بدبختم از ترس خودش و بچش صداش در نمیومد. اخر دید ن انگاری نمیشه باید قید ابروشو بزنه ب مامان باباش گف همه چیو ینی باباهه کم بود سکته کنه وقتی فهمید ماجرا رو. 

یه دختره تعریف میکرد یه فایل یا نمیدونم متنی چیزی از استادش میخواسته استاده مرد بوده. برگشته گفته بیا خونه م ازم بگیر :/ یکی دیگه میگف استادش گفته سوالی داشتی بهم پیام بده ولی 12 شب ب بعد  حتی محیط علمی هم همیشه تمیز نیس :/ یکی دیگ بچه ها میگفتن از قصد سر امتحان برگه بچه ها رو ک دست میگرف ک مثلا جواب سوال بده بعد دستشو تماس میداده ب دست بچه ها   خداروشکر ولی استاد ارشد من ازون مدل ها بود ک اصن حتی نگاه نمیکرد ب ادم موقع حرف زدنی

ب خدا دقیقا اینجوری بود بعد هربار ک ب من تعریف میکرد من فحشش میدادم سرش داد میزدم میگفتم تو چطوری می ...

باید از اول میگف. اینجور وقتا خانواده باید حمایت کنه از ادم ک فک نکنن بی پناهی. چرا ابرو اون بره ابرو شوهر بی شرفش میرفت  

والا خبرندارم چون دیگه توی اون محله نیستیم

انشاا...نابود شه به حق علی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706