2726
عنوان

پیرمرده راننده بهم شمارع داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1845 بازدید | 128 پست
من همیشه لباسای مشکی و سنگین رنگین میپوشم و خودمم هیچ اعتقادی ب لباسای جلف ندارم  ولی وقتی بد ...

اره حرفتو قبول دارم ولی من خودم هم شوهرم کارش یه جوریه که هرجا بخوام برم اکثر مواقع باید خودم برم خرید، کارامو انجام بدم هم اینکه جاهایی که رفت و امد دارم بیش از حد خلوته ماشین رو هم نیست خودمم ماشین ندارم خودمم چادری نیستم ازادم معمولا ارایشم میکنم بیشتر مواقع اما جایی بخوام تنها برم سعی میکنم لباس معمولی ترین لباسمو بپوشم، سوار ماشین هر ادمی نمیشم معمولا تاکسی تاکسیم نبود ماشین یه ادم مسن که مسافرم داشته باشه خلاصه ولی کلا بیرون اخم میکنمو جوری به طرف مقابلم نگاه میکنم که خودشو جمو جور میکنه جدی حرف میزنم کارمو انجام میدم تمام 

اخه اون 95 تا هم خیلیاشون دست یکیو گرفتن رفتن پی زندگیشون ولی باز ادم نشدن    

خب خدا نمیشناسن دیگه. با ناموس مردم بازی میکنن چشمشون دنبال ناموس مردمه یکی لنگه ی خودشونم با زن و بچه خودشونم همون کارو میکنه ب خاطر همونه ک گناه و فساد انقدر زیاد شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر به خیر گذشت خدا کمکم کرد از شرش راحت شم شاید باورتون نشه یهو کمرش گرفت گف اخخخ منم در رفتم ...

کی بوددد؟تو چندسالت بود؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها بنظرتون تو این شرایط شب اینا یا حتی روز ب اسنپ و تپسی اینا میشه اعتماد کرد ک ادم تنها بره باهاشون؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2728
اسي اخه اون وقت شب خودت تك وتنهاتوخيابون چيكارميكني كه اينقدربلاسرت بياددخترخوب😕

کلاس داشتم  تا ساعت نه و ربع سر کلاس بودم بعدم سواذ مترو شدم 

از مترو پیاده شدم تاکسی گرفتم به سمت خونه گفتم مستقیم

ولی من لعنتی اشتباه وایساده بودم

در واقع تاکسی گرفتم به سمت عقب و مجبور شدم تو.بزرگراه پیاده بشم

ان شالله عزیزم ما میتوانیم ،انقدر خوبه رزمی ترس از تو ادم ریخته میشه عوضش اعتماد به نفس مییاد جاش ،چ ...

دخترمو چه رشته ای بزارم؟۶سالشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
۱۳سالم بود کلاس هفتم بودم

واای بزرگ‌بودی  دختر، چراااا از مادرت ترسیدی؟

اره دقیقا منم با یکی از دوستام میرفت هفت سال کاراته کار میکرد انقدر خوش میگذشت با هم بر میگشتیم خیلی ...

ارههههه یه ابهت خاصی داشتم هاهاهاهاهاهاهاا تازه تو باشگاه که آدم کتک کاری میکنه اماده امادس وقتی از باشگاه در میاد من حتی یادم میاد تو ذهنم هر ادمی که کیدیدمو تصور میکردم دارم میزنم یا چیزایی که یاد میگرفتم هر جلسه روشون اعمال میکردم😂😂😂😂

ب قران ی دوستی داشتم جلوم زار میزد گریه میکرد ی دختره تازه ب دنیا اومده داش میگف ب خدا شوهرم میشینه داستان میخونه فیلم میبینه بعد بهم گیر میده ماهم باید همون کارو کنیم. تو نت میگشته دنبال زن و شوهرایی ک میخوان گروپ باشن بعد دست دوستمو میگرفته ب زور میبرده خونه اون زن و شوهر یا اونارو میورده خونش باهم میرفتن تو کار. دوستمم خانوادش مذهبی و بی بضاعت ب جان بچه تو راهیم راست میگم میشست جلو من گریع میکرد میگف من چ خاکی ب سرم بریزم ی سال تحمل کرد اون ادمو سعی کرد درستش کنه اخر سر شوهر بی غیرتش ی مرد 50 سال اورده بوده بالا سرش خودشم میشسته نگاه میکرده اینا مریضای جنسی هستن دیگه دوستمم نتونسته تحمل کنه فقط دخترشو برداشته فرداش فرار کرده تازع تازع طلاقشو گرفته هم مرده ابروی خودشو برد هم رفیق بدبخت منو. ب خدا دختر انقد نجیب بود و ساده حتی ی دوس پسرم نداشته. دلم واس خودش و دخترش کبابه

الان۱۹سالمه متاهلم یک پسردارم 

طرف کی بود؟ اگر هنوز میبینیش به مادرت بگو ، نه که بلایی سره یه دختره دیگه بیاره بدنبال سکوت  امثال تویه مظلوم

کلاس داشتم  تا ساعت نه و ربع سر کلاس بودم بعدم سواذ مترو شدم  از مترو پیاده شدم تاکسی گرف ...

خوب عزيزم بگويكي ازاعضاء خانواده بياددنبالت وقتي كلاست طول ميكشه خدايي نكرده بلايي سرت نيارن كه بعداجبران نشه ياهمين ترس ودلهوره هاجون ادموبه لب مياره تابرسي خونه

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
بچه ها بنظرتون تو این شرایط شب اینا یا حتی روز ب اسنپ و تپسی اینا میشه اعتماد کرد ک ادم تنها بره باه ...

بچه ها نگفتین؟ این چند وقته تو ذهن منه.. این اواخر چن تا ادم ناجور انگار تو اسنپ اینا پیدا شدن  

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2706