2737
2734

سلام بچه ها 

كاربر تقريبا قديميم ولى چون نميخواستم شناسايى شم با اين كاربريم اومدم 

لطفا صادقانه جواب بديد

فرض كنيد ٢٩ سالتونه و براتون يه خواستگار اومده با اين مشخصات:

٤٠ سالشه و ٦ ساله از همسرش جدا شده،يه پسر ١٣ ساله داره،تحصيلكرده و تاجره،وضع مالى فوووووق العاده خوبى داره،آدم كله گنده ايم هس يعنى تا توى دفتر رياست جمهوريم برو بيا داره،فوق العااااده احساسى،مهربون،دستو دلباز،همش در حال تلاش باشه از كوچكترين آرزوتون تا بزرگشو براتون عملى كنه حتى براى تولدتون بخواد يه ماشين ٦٠٠ ميليونى كه يبار از دهنتون پريده كه دوسش داريد براتون بخره ولى شما نخواين،خلاصه كه اخلاقش ٢٠ باشه و كاملا ثابت شده باشه

اگه همچين شخصى ازتون خواستگارى كنه چه جوابى بهش ميديد؟؟؟

اين شوگر دديه 

مگه اينكه توام ٣٠ سالت باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

به نظر من قبول کن

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

اگ پول واست مهمه مثبت

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...