2737
2734
عنوان

اینجا کسی هست خودش یا اطرافیانش جدیدا تو خونه زایمان کرده باشن؟ 

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 53 پست
فکر کن تو اپارتمان جیغ بزنه خو بجای همه پرستارا کل واحد میان ببینن چی شده😂😂😂😂😂😂😂😩😂

تو آپارتمانا اصلا نمیشه. حیثیت آدم ب باد میره😁

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
عهد بوق چرا؟! خیلی بهتر از بیمارستانه

تاحالا زایمان داشتی؟

طبیعی یا سزارین فرقی نمیکنه کلا میگم

افت فشار مادر و نوزاد

عدم تامین اکسیژن کافی

شدت بالای خونریزی مادر

پارکی شریانهای حیاتی

مشکلات ریه و تنفس نوزاد

نیمه کاره رهاشدن زایمان طبیعی و نیاز سرارین اورژانسی

و هزاران هزار دلیل دیگه

بنظرت توخونه شدنیه؟!

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو یا سه نفر میاد تو خارج

خب کار خارج تا ایران.همشون با تجربه.ایران چی هرکی یه مدرکی گرفته اسم خودشو میگیره دکتر

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728
تاحالا زایمان داشتی؟ طبیعی یا سزارین فرقی نمیکنه کلا میگم افت فشار مادر و نوزاد عدم تامین اکسیژن ...

خب باید امکاناتش فراهم باشه دیگه. نه ک همینجوری الکی 

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

خیلی  ازنوزادا  بلافاصله  بعد  به  دنیا اومدن  نیاز به  اکسیژن  یا ان آی  سیو  دارن تو  منزل خطرناکه  و  کلا  من  فکر  کنم‌‌کسی  بیمارستان  به  دنیا نیاره برای  گرفتن  شناسنامه دچار  مشکل  میشه

بیمارستان فرح دوازده هزار پول زایمان میگیره

🤔

خب کار خارج تا ایران.همشون با تجربه.ایران چی هرکی یه مدرکی گرفته اسم خودشو میگیره دکتر

اره درسته

دختر عمو من ۱۵سالگی ازدواج کرد

درس نخوند

ولی باهوش بود

بچش دبیرستان بود خودش شروع کرد درس خوندن

بعد ۶-۸سال الان لیسانس مامایی داره😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740
خب باید امکاناتش فراهم باشه دیگه. نه ک همینجوری الکی 

خخخخ خوب وقتی قرار باشه تمام امکانات و تجهیزات و ماما و پرستار و دکتر و کلی دم و دستگاه رو بیاری ک هزینش چندین بدابر میشه

ادم میره ی بیمارستان خصوصی مجهز با اتاق خصوصی دیگه😊

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
بله میدونم خارج انجام میشه عزیزم اونا شانسشون کلا خوبه هیچیشون نمیشه😑خیالشونم راحته

نمیدونم والا البته اره خیلی راحت زایمان میکنن بعد از زایمان بچه رو میزنن زیر بغل از بیمارستان میان خونه یعنی یکساعت بعد اززایمان طبیعی برمیگردن خونه 

خخخخ خوب وقتی قرار باشه تمام امکانات و تجهیزات و ماما و پرستار و دکتر و کلی دم و دستگاه رو بیاری ک ه ...

ولی هیچجا خونه نمیشه😁

نمیدونم والا البته اره خیلی راحت زایمان میکنن بعد از زایمان بچه رو میزنن زیر بغل از بیمارستان میان خ ...

واقعا چرا اونا اونجور ما اینجور؟☹