2737
2739
عنوان

با بچه ای که حاضر نمیشه بیاد دندون پزشکی و از درد میمیره چیکار کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3858 بازدید | 80 پست

3تا از دندونای دخترم باید عصب کشی شه و پر

ولی همه میگن نبر گناه داره بزار هروقت خراب شد ببر بکش

یعنی همه میگنا

دخترم 3سالشه

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جاااالب از کجا باید پیدا کرد

تو گوگل دیوار اینا بزن معمولا دم رستورانا و فروشگاهای بزرگ هستن ا مهد کودک ها بپرس مبتونی پیدا کنی بهترین راهه شک نکن چون صدای وسایل دندون پزشکی ترسناکه اگه اهنگ بذاره و اونم پیشش باشه نه تنها نمیترسه بلکه دیگه همیشه میاد به عشقه اون

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
2728
نه کاملا خراب شده .سیاه شده.

برای دخترمنم سیاهه منه خنگ فکرمیکردم دندون بچه هاخراب نمیشه دندون شیریشون میخوادبیفته دردمیکنه.بچه توام ازغذاافتاده؟

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

باید دخترتونو ببرین دندانپزشک اطفال و حتما خانم باشه با دو تا جایزه که از قبل دادین به خانم دکتر و جلوی چشماش تو اتاق دکتر خودنمایی کنه، البته قرار نیست بگین اینا رو شما خریدین ، قراره بگین خانم دکتر به بچه های زرنگ حرف گوش کن میده ، من دخترمو بردم پیش خانم دکتری که هم زبر و زرنگ بود و تو یه ربع دوتا دندونشو عصب کشی کرد و هم قصه سیندرلا رو براش تعریف کرد و هم از نظر مکانی تو سالن انتظارش کلی اسباب بازی بود .... 

2740
تهران

فقط بیهوشی 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
باید دخترتونو ببرین دندانپزشک اطفال و حتما خانم باشه با دو تا جایزه که از قبل دادین به خانم دکتر و ج ...

ادرس میدین عزیزم؟

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
باید دخترتونو ببرین دندانپزشک اطفال و حتما خانم باشه با دو تا جایزه که از قبل دادین به خانم دکتر و ج ...

عزیزم دوتا دندونشو عصب کشی کرد و همونجا پر کرد یا جلسه بعدش؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2706