2737
2734
عنوان

با بچه ای که حاضر نمیشه بیاد دندون پزشکی و از درد میمیره چیکار کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3858 بازدید | 80 پست
بچه خودم نیس بچه داداشمه.مادرش خیلی بی رحمه.درحالی که داره از درد خون گریه میکنه.با پشت جارو کتکش می ...

اخی عزیزم چه عمه مهربونی هستی خوش به حال برادرزادت ،نمیدونم چی بگم با برادرتون صحبت کنید ببره دکتر بچه رو گناه داره طفل معصوم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرش زندانه.

‌عزیزم شرایطتون سخته انشالله خدا کمک کنه شاید زنداداشت هم به خاطر همین موضوع اعصابش داغونه ،انشالله برادرت زودتر از زندان خلاص بشه و زندگی خوبی کنار خانواده داشته باشه

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2731
مرسی گلم دعا کن برامون

خواهش میکنم عزیزم حتما دعا میکنم شما هم یه نذر صلوات بردار ۱۴هزار تا به نیت چهارده معصوم مطمئن باش مشکلاتتون حل میشه انشالله