2737
2739
عنوان

خلاص شدن از دست مادر خواستگار

251 بازدید | 29 پست

سلام تورو خدا بیایید کمکم کنید من دارم خفه میشم میخوام تلافی کنم 

این زنهایی که اومدن خونمون خواستگاری و رفتن رو میخوام یه جورایی خفه کنم 

جدی میگما میخوام یه جوری بهشون ضربه بزنم توروخدا نصیحتم نکنید 

من بهم برخورده که اومدن خونمون و دوباره زنگ نزدن و رفتم به خاطر همین میخوام تلافی کنم  راهکار بدید مسخره بازی درنیارید ممنون

اوووو كلي از اين زناي بيكار بيكار اومدن و رفتن خونه ما

بيخيال بابام

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تلافیشو سر خانوادت در بیار ک عین ویترین نشوندنت مامان و خاله پسره بیان بپسندنت 

اونا از بی فرهنگیشونو اگه نپسندیدن هم باید تماس میگرفت بابت پذیرایی تشکر میکردن حداقل ولی مقصر بزرگتر خانوداته

اونایی که همو نمیشناسن و معرفی میشن و به قولی سنتی ازدواج کردن رو میپسندن اکثرن این چیزا رو تجربه کردن.‌ چیز عجیبی نیست. ناراحت نکن خودت رو. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2738
🙄😐  شاید بخاطر همین اخلاقته ک دیگه برنگشتن

خجالت  اخلاقم مگه چشه ؟؟ میدونی من عادت ندارم کسی حقمو بخوره  و اگه هم خواستن حقمو ناحق کننن حقمو گرفتم 

ولی حالا نیستن که بتونم ازشون حقمو بگیرم از طرفی به هیچ وجه هم نمیتونم تحمل کنم که اینا منو مسخره کردن و رفتن 😥

خجالت   اخلاقم مگه چشه ؟؟ میدونی من عادت ندارم کسی حقمو بخوره  و اگه هم خواستن حقمو ناحق ...

همین ک الان یهو عصبی شدی ... 

همین ک دنبال حقتی...

تو ازدواج های این مدلی همینه دیگه یارو انگار میاد لباس بخره خوشش نیومد میگه بریم یه دور بزنیم برمی گردیم بنظرم اینطوری ازدواج کردن رو کنار بزار نیاز نی حقتو از کسی بگیری

و تَنَت، وَطَنَم  ❤🌎
عزیزم تلافیشو سر خانوادت در بیار ک عین ویترین نشوندنت مامان و خاله پسره بیان بپسندنت  اونا از ...

اتفاقا همه ی اونایی که اومدن خونمون خودشونو کشتن تا برسن خونمون هفته ها زنگ زدن تا تونستن بیان خونمون حالا که اومدن اومدن اینجوری مسخره کردن 

من وقتی دیدم دو سه نفرشون اینجوری مونگل بازط درمیاره به مامانم گفتم دیگه نمیخوام ریختشونو ببینم ولی مامانم خیلی اصرار کرد و مخمو زد منم خر شدم رفتم ولی اونا بازم مارو مسخرا کردن 

2706