2737
2734
عنوان

عمل ليزيك يا لازك

161 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من امروز رفتم دكتر براي صفر كردن چشمام بعد از اينكه معاينه كرد گفت شماره چشمات خوبه براي عمل اما جواب عكس كه نگاه كرد گفت قرنيه چشمم نازكه و بايد تا يكسال صبر كنم فكر كنم اين دكتر فقط ليزيك ميكنه. عمل لازك براي كساييه كه قرنيشون نازكه؟؟ بايد واسه لازك هم تا يكسال صبر كرد؟

شماره چشمات چنده؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

اسمایل هم هست اون چیه من فقط اسمش و شنیدم 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای لازیک هم باید صبر کنی 

خواهر من اینقدر لنز گذاشتع بود نازک شده بود قرنیه ش 

دکترش گفت باید صبد کنی بعد لازیک کرد

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
یعنی اگر مشکلی نداشته باشه باافاصله عمل میکنه دکتر؟

آره من مشکلی نداشتم زود عمل کردم اما خواهرم دیرتر

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2740
فکر کنم لیزیک دیگه خیلی قدیمی شده

آره اصلا انجام‌نمیدن چون یه لایه از قرنیه رو برمیدارن 

بچه ها هزینش چقدره ؟

۳ سال پیش ۳ تومن 

یه قسمتیشم بیمه داد الان حتما گرونتره

عزیزم

من لازک انجام دادم

توی عمل لیزیک قرنیه با دستگاه لیزر برش داده میشه

عمل لازک با یه ابزاری شبیه تیغ

پس توی هر دو برش لازم هست

اگه قرنیه نازک باشه هیچ کدوم از این عملها نباید انجام بشه 

حداقل فعلا باید صبر کنی همونطور ک دکترت گفته☺

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦