2737
2734
اینو قبول دارم باید شوهرم راضی کنم حالا چون مامانشو دوست داره اما همه جوره پشتمه

از من بشنو و اصلا نرو پیش مادرشوهر 

من زجر ها کشیدم 

مشکلاتی برام پیش اومد که دیگه قابل جبران نیستن 

فرشته هم که باشن سخته اصلا و ابدا نرو 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم باید بشینم کامل فکر کنم تا تصمیم بهتر بگیرم ممنونم که از تجربیاتتون گفتید

برام عجیبه که هنوز دو دلی!

فقط اگه تصمیمت این شد که نری دلایل خانومای اینجا رو نگی بهش که متهمت میکنه ب قضاوت عجولانه و گوشی بودن و...فقط سربسته بگو دوست دارم از خونواده ها دور باشیم...امیدوارم گول نخوری بری تو جهنم خانواده شوهر

من از تو راه برگشتی ندارم...

علاوه بر چیزایی ک خانوما گفتن من یه چی گوش دادم ک عمرا با خانواده ی زن یا شوهر تو یه ساختمون زندگی نکنین حالا اینش یادمه ک میگف بچه دار بشین بچه دوتربیته میشه.یا مثلا مادرش میخواد بچه شو یه تشر بزنه خانواده ی زن یا شوهره نمیذارن.چون منم همچین شرایطی قراربدد برام پیش بیاد ب خیلی چیراش  فکر کرده بودیم ک ممکنه طرف دخالتهای زیادی بکنه از نطر دادن واس پوشش گرفته تا خیلی چیزای خصوصیه خودتو شوهرت.حتی شاید واس دکور خونه ت و خیلی چیزای اینجوری ک واقعا ادم کلافه میشخ و تحملش واسش سخت میشه

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2731

اینجا ۹۹ درصد میگن دوری و دوستی

منم با همین موافقم

من با خاله ام زندگی میکنم ولی باز راحت نیستم 

نمیتونیم ی جوجه درست کنیم واسه دل خودمون ، که مبادا بو نپیچه

به نظرم من که ۹ سال ازدواج کردم نه با خانواده ی خودم و نه خانواده ی شوهر نباید یکجا زندگی کرد

استقامت زندگی خیلی بیشتر میشه، احترام ها حفظ میشه ، واسه آدم ارزش قائل میشن

و اینکه کسی از زندگیت سر در نمیاره ، که اگه یک روز رفتی بیرون و دیر اومد بازخواست نشی 

البته این ی چیز کوچیکش هست 

همیشه سرم بالاست ، چون بالا سرم خداست !