2752
2734

توروخدابگیدناامیدم ۵ ساله منتظرم دیگه بریدم ماه بعدای یوای میکنم تنبلی دارم ولی باداروفولیکول خوب دارم شوهرمم واریکوسل داره یه بیضش گریددوبه سه که قبلاعمل شده عودکرده باز.ولی اسپرماش خیلی خوب شده بامکمل.همه ی اطرافیانم دوتادوتازاییدن ولی من اندرخم یک کوچم دیگه تحمل ندارم حتی بابقیه رفت وآمدکنم حس حقارت دارم حس کمبوددارم اعتمادبنفسم اومده پایین حس میکنم نگاه های بقیه تحقیرامیزه🤕🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم‌ چه حرفیه حس حقارت دارم مگه دست خودته یعنی خدا قدرت اینو نداره استغفراله بهت بچه بده بدون تا الانم حکمتی توش بوده اصلا ناامید نشو من خواهرمم همینطور بود وضعیتش بعد پنج سال خدا بهش داد پیش پزشک برو درمان ادامه بده 

من خودمم تنبلی دارم یعنی سونو میدادم میگف اصلا فولیکول بالغ نداری دکتر بهم قرص ال دی داد دوماه گف بخور احتمال داره بعدش باردار بشی و دقیقا هم اینطور شد مطمئن باش توام بزودی دامنت سبز میشه استرس نگیر گلم حتی آی یو آی هم کنی استرس داشته باشی نمیشه

آی وی اف هزینه وزمان زیادی میخواداول میخوام شانسموباآی یوای امتحان کنم اگه نشدبرم ای وی اف

اره عزیزم اگه نشد حتما برو..بیمارستات دولتی ام برو برای ای وی اف خیلی کنتر درمیاد تو شهرما بیمارستان دولتی ۱۰ ۱۲ درمیاد

اره عزیزم اگه نشد حتما برو..بیمارستات دولتی ام برو برای ای وی اف خیلی کنتر درمیاد تو شهرما بیمارستان ...

آره اگه ای یوآی نشدمیرم بیمارستان دولتی که کمترهزینه ببره.خودم اطراف ارومیه تبریزم همین جاهابایدبرم