2733
2734

خانما چن وقته این بیماری رو دارین ..این کیست ها ممکنه با رعایت رژیم غذایی و دارو از بین برن .. آیا مجرد بودن هم تو این بیماری دخیله .. من سی ویک سالمه و هنوز ازدواج نکردم ..این بیماری ممکنه سرطانی هم بشه.. ممنون میشم راهنمایی کنین .. خیلی نگرانم

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
وای چقدر خندیدم دختر کیست چه ربطی به سرطان داره من 5ساله دارم اوایل درد میکرد ولی رژیم غذایی و قرصار ...

برایذشما گاها به زیر بغلتون میزد

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر خندیدم دختر کیست چه ربطی به سرطان داره من 5ساله دارم اوایل درد میکرد ولی رژیم غذایی و قرصار ...

دیروز فهمیدم کیست دارم ..رفته بودم سونوگرافی ..امروزم رفتم دکترم نشون دادم ..اونم چیزی نگف .. ولی بعضی حرفاش میترسونتم .. گفتش خوش خیمه یا اینکه گف تو خانواده یا اقوام نزدیکتون سرطان سینه ندارین😭😭😭

2728
من ۴ ساله دارم نه سرطانی نمیشه فقط ۶ ماه یبار یا سالی یبار سونو میدم

آره دکترم همینو گف.. خب اگه چیز خاصی نیس چرا باید۶ماه بعدم بریم سونو.. 😢

2738
اره عزیزم کیست بیشتر عصبیه دکتر من بهم گفت اصلا خطرناک نیست

واییی خدا ..میدونستم آخرش این غصه ها و ناراحتی هام کار دسم میده😢

این گل مغربی چیه؟؟میگن برا کیست سینه خوبه ... خوردنیه یا مالیدنی؟؟ شما میدونین

ببینه بزرگ شده یا نه که اگه بزرگ بشه ابشو تخلیه میکنن که دردش کم شه ببین منم مثل تو بودم اوایل اونقدر داروهامو خوردم کیست رفت دکتر واسه من اگنوگل نوشت گفت هر هفته دو سه تا بخور ادم اصلا سرطان سینه هم نمیگیره برو سرچ کن تو نت ببین چه قرصیه

ببینه بزرگ شده یا نه که اگه بزرگ بشه ابشو تخلیه میکنن که دردش کم شه ببین منم مثل تو بودم اوایل اونقد ...

بمن فقط ویتامین ای  داده .. منم همش فک میکنم نکنه سردرنیاورده.. 

چون معمولا میگن خانمها خودشونو ماهیانه معاینه کنن و خانمهایی که سینه اای پرکیست دارن نمیتونن تشخیص بدن که این کیسته یا توده که سونو تشخیص میده 

البته نظر دکتر ها با هم فرق داره من جدیدا یه دکتری رفتم که گفت خیلی از خانمها دارن و سونو هم نمیرن و گفت حتی نیازی نیست ۶ ماه یکبار سونو بدی

منم اوایل دردم زیاد بود بخصوص تو عصبانیت ولی الان یکساله دیگه درد ندارم 

چند ماه قبل از بارداری گرفتم به محرد بودن ربطی نداره ولی تو بارداری و شیردهی معمولا کیست ها ریز میشن یا از بین میرن ولی بعدش دوباره میان

2706