2733
2734

خوبه ولی پیام نور کلاساش خ کم تشکیل میشه من خودم پیام نورم خیلی کم بچه ها کلاس میان تشکیلم خ کم میشه ولی خودت میفتی دنبال درس و نمره هم الکی نمیدن این باعث میشع دررستو قشنگ بخونی شانس قبولی برا ارشد میره بالا

خوبه ولی پیام نور کلاساش خ کم تشکیل میشه من خودم پیام نورم خیلی کم بچه ها کلاس میان تشکیلم خ کم میشه ...

ممنون ک جواب دادی 

بنظرت پشت کنکور بمونم یا برم پیام نور 

اچاخه از بس شنیدم کسی تو پیامدنور موفق نمیشه و کار نیس میترسم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ک جواب دادی  بنظرت پشت کنکور بمونم یا برم پیام نور  اچاخه از بس شنیدم کسی تو پی ...

برعکس تو پیام نور مجبوری کلع کتابو بخونی و پولی هم بهت نمره نمیدن باعث میشه درسو خوب بخونی 

من میگم  پشت کنکور اصلا نمون 

2728

بچه های پیام نور تو حقوق معمولا موفقن چون کتاب میخونن و امتحاناشون تستیه تو آزمون وکالت که تستیه راحت ترن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

اینم بگم حقوق رشته ایه که همش باید کتاب دستت باشه اگه آدمی هستی که باید زور بالاسرت باشه که درس بخوانی نرو پیام نور چون هیچ زوری بالاسرت نیست اونجا 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
اینم بگم حقوق رشته ایه که همش باید کتاب دستت باشه اگه آدمی هستی که باید زور بالاسرت باشه که درس بخوا ...

منم ترم بهمن باید برم حرفات خیلی بهم دلگرمی داد شوهرم مسخرم میکنه بهش میگم میخوام وکیل بشم میگه نمیتونی ولی من با همه توانم ادامه میدم

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
منم ترم بهمن باید برم حرفات خیلی بهم دلگرمی داد شوهرم مسخرم میکنه بهش میگم میخوام وکیل بشم میگه نمیت ...

عزیز دلم چرا نتونی؟ مگه چیت از بقیه که وکیل شدن کمتره؟ شوهرت توهین بزرگی داره بهت میکنه جای اینکه بگه تو میتونی و پشتت باشه عملا داره بهت میگه خنگ و ناتوانی. به نظرم شوهرت بیشتر به خاطر اینکه میترسه پیشرفت کنی این حرفو میزنه. 

از همین ترم اول با قدرت بخون ایشالا موفق میشی حقوق فقط به خوندن و تکراره همین.چند تا کتاب قانونه هی همونارو باید بخونی