2733
2739

اگه شماره کسیو داشته باشی و توایموبهش زنگ بزنی بعدش زوددلیت اکانت بزنی شمارم ب اونیکه ک زنگ زدم میفته؟؟؟؟

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

اگه اون شمارتو داشته باشه بله میفته حتی اگه اکانتو حذف کنی

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم.منم سوال دارم درباره ایمو با اجازه استارتر

اگه شماره ما رو کسی نداره ولی ماداریم وقتی ایمو نصب کنیم برای اونا که ندارن میره که من عضو شدم ایمو؟؟مثل تلگرامه یا امنیت نداره؟

2731
اگه اون شمارتو داشته باشه بله میفته حتی اگه اکانتو حذف کنی

ن اون نداره شمارمو.من واسه اونو دارم بعددلیت بزنم اون ک شمارمو نداره باز میفته؟

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
ن اون نداره شمارمو.من واسه اونو دارم بعددلیت بزنم اون ک شمارمو نداره باز میفته؟

نه نمیفته عزیزم مینویسه ناشناس

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
واقعاا؟مطمئنین؟

بله مطمئنم من با جاریم قهر بودم پسر کوچیکم هی استیکر اینا اشتباهی براش میفرستاد برای همین کلا شمارشو از گوشیم پاک کردم بعدا ک با ایمو زنگ میزد مینوشت ناشناس

2738