2733
2739

چرا شرایطشو نداری 

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شرایطشو نداری 

رشته ای که میخواستم شرط سن داره .. و اینکه متاهلم .. میترسم خونواده شوهرم بفهمن و اگه قبول نشم یه سوژه بشه دسشون ...نمیشه بهشون نگم چون  یه قالیچه هم  دارم میبافم بخوام درس بخونم باید اونو بذارم کنار و اینجوری میفهمن 

2728
رشته ای که میخواستم شرط سن داره .. و اینکه متاهلم .. میترسم خونواده شوهرم بفهمن و اگه قبول نشم یه سو ...

چ رشته ای؟؟

نکنه توام مث من درگیر دانشکده افسری هسی😭

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)
2738
نه افسری ۲۴ مگه نیس من فرهنگیان میخوام .. مگه افسری خانم میگیره؟

ن الان زیر ۲۳سال کردن دیگه اونم مجرد..اره خانمم هست

فرهنگیان چرا نمیتونی بری عزیزم؟

ن الان زیر ۲۳سال کردن دیگه اونم مجرد..اره خانمم هست فرهنگیان چرا نمیتونی بری عزیزم؟

زیر ۲۲ سال هست .. امسال کلی اعتراض کردن احتمال داره مث قبل ۲۴ بشه  من نمیدونم چیکار کنم