2737
2739
عنوان

برم سرکار با اینکه شوهرم مخالفه؟

735 بازدید | 46 پست

شوهرم درآمدش کمه و اصلا اهل تلاش بیشتر نیس.

از طرفی چون نداره من آرزوی همه چیز به دلمه.

حالا آزمون استخدامی رو شرکت کردم میگه نرو سر کار. من میخام بچه دوم بیارم....

وقتی من چند سال قبل گفتم ک بچه دوم بیاریم مخالفت کرد حالا تا دیده میخام برم سر کار میخاد نزاره.قبلا هم یه بار اومدم درس بخونم باز گفت نه بچه دار بشیم....

نمیدونم بشینم آزمونو بخونم یا بیخیال بشم؟ 

میگه کار تو خونه بکن.کار کامپیوتری...بچه ضربه میخوره تو نباشی.

اما من پول میخام.خسته شدم از بی پولی...

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم .به نظر من الان میگه نرو ولی اگه اصرار کنی بری .بعد چند وقت عادت می‌کنه کار کردن بیرون برات یه وظیفه می‌دونه .به نظرم بد عادتش نکن

زندگی دشوارترین امتحان است بسیاری از مردم مردود میشوند .....چون سعی می‌کنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه هرکس فرق میکند  

بشین بخون 

بچه یدونه کافیه دیگ

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2706