2752
2734
عنوان

حرکات جنین

195 بازدید | 8 پست

سلام مامانا

شما هم گاهی اوقات ضربه های جنینو پایین شکم حس میکنین؟ مثلا چند روزی....

چرا همچین میشه🤔

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣

اره کنجد منم گاهی میره پایین. مثلا امروز صبح رفته بود پایین به شوهرم گفتم نصیحتش کرد اومد بالا😂😂😂 بعد باز سر ظهر رفته بود پایین رو پهلوی چپ دراز کشیدم و پای راستم به دیوار تکیه دادم اومد بالا روش اختراعی خودمه😁😁

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

اره مال من شنا میکنه دیگه یبار توپهلوم یبار بالای نافم یبار میره زیر شکمم خخخ

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره کنجد منم گاهی میره پایین. مثلا امروز صبح رفته بود پایین به شوهرم گفتم نصیحتش کرد اومد بالا😂😂😂 ...

اوخی چه حرف گوش کنه کنجدت😍

اره مال من شنا میکنه دیگه یبار توپهلوم یبار بالای نافم یبار میره زیر شکمم خخخ

آره میزد به پهلوها ؛ حالا خیلی پایین🙄

آره میزد به پهلوها ؛ حالا خیلی پایین🙄

درست میشه الان اب دورش زیاده برای خودش شنا میکنه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
خخخ مثل ماهی 😁🧜‍♀️🧜‍♀️

خخخ اره  دم دم میکنه