2733
2734
عنوان

به نظرتون کارم درسته؟

143 بازدید | 15 پست

شوهر من تو کارای خونه و بچه داری خیلی کمکم میکنه و هوامو خیلی داره و احساس میکنم مادر شوهرم نسبت به این موصوع حسادت میکنه مثلا شوهرم یه بار گفت من خونه خودمون فقط ماکارونی درس میکنم بقیه غذاهارو خانومم درس میکنه یدفعه مادرشوهرم گفت همینکه اینکارم میکنی خودش خیلیه پسرم😑حالا من هر وقت میرم خونه مادر شوهرم یا اونا میان نمیزارم شوهرم دس به چیزی بزنه ولی دوستم میگه کار اشتباهی میکنی باید اونا بفهمن پسرشون چقدر خانوادش و تو براش مهمه . 

حالا بنظرتون من چیکار کنم؟اخه مادر شوهرمم هر وقت میاد خونمون دس به سیاه و سفید نمیزنه فقط سفره رو دستمال میکشه😕

اگه بزاری کاری بکنه دگ خانواده شوهر ولت نمیکننننن

تهمت و غیبت 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره مگه چقدر اونامیان و شما میری مهم اینه توخونه کمکت هست و همیشه پشتتته سخت نگیر

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2728
2738

اتفاقا تا میتونی بهش کار بده بزار از حسودی بترکه من که کلا همه کارای شوهرمو خیلی بزرگ میکنم و پیاز داغشو زیاد میکنم پیش مادرشوهرم احساس میکنم اونم حسوده😞😞😞😞

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

اره خودت كارا رو انجام بدي بهتره، يه وقت چشم نشين

خدا حفظتون كنه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

فقط کارای پذیرایی از اقایون رو بسپر به شوهرت یا مثلا موقع سفره انداختن بزار شوهرت وسیله ها رو ببره شما کارای داخل اشپزخونه رو انجام بده ولی لج درنیار 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706