2737
2739
ان شاءالله خدا بهت دوقلو بده سالم و صالح ی پسمل ی دخمل

انشالله عزیزم برامون خیلی دعا کنید خیلی محتاج دعاهاتونم دوستان

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله دامن همه منتظرا سبز بشه مال شما هم دست خدا برا بخشیدن همیشه بازه

بله خدا هرکاری بخواد میتونه بکنه هرکسی یه تقدیری داره از قدیم گفتن چیزی که سخت به دست میاد لذت داشتنش بیشتره 

خدایا حاجت همه نی نی سایتیا بده امین

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
2731

خدا کنه همتون حاجت روا بشین🌹

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2738

خانوما شما رو بقران داداش منم دعا کنین سرطان داره تازگیا خب شده بود ۲۰ روزم میشه پاش انگار فلج شده نمیتونه راه بره ..دکترش برا ام ار ای نوشته بابام رفته دنبال جوابش دعا کنید سالم باش جوابش ....خیلیییبی به دعای خوبتون محتاجم

خانوما شما رو بقران داداش منم دعا کنین سرطان داره تازگیا خب شده بود ۲۰ روزم میشه پاش انگار فلج شده ن ...

واسه داداشت صلوات میرستم......ازخدامیخوام ک جوابش سالم باشه میدونم واسه خواهرا داداششون جونشونه.ـ...الان واسش ایت الکرسی میخونم......اگه جوابش سالم بود بیابگوعزیزم

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
واسه داداشت صلوات میرستم......ازخدامیخوام ک جوابش سالم باشه میدونم واسه خواهرا داداششون جونشونه.ـ... ...

فداتشم همین الان زنگ زدیم بابام گف تو نوبتم ایشالااااا ک جوابش سالمه حتما میام خبرت میدم گلم

2706