2733
2734
عنوان

بیایین یکم عوام کنین😢😢😢😢

376 بازدید | 46 پست

سلام خانم ها باردارم چند وقتیه خیلی حساس شدم همش زود ناراحت میشم خیلی گیر میدم 

مثلا چند روز پیش متوجه شدم شوهرم عکس بد دیده همش جلو چشمه ولی به روش نیوردم یا مثلا اگه پیاممو ببینه و جواب نده عصابم میریزه بهم باهاش سرد میشم 

شوهرم چند روز پیش خواب دیده بود ابجیم اومده بغلش ابجیم از خودم بزرگتره و مجرده 

رفته بهش گفته خواب دیدم اومدی بغلم 

البته شوهرم ازم مخفی کرد همچین خوابی دیده برا ابجیم تعریف کرد ولی به من نگفت که اینقدر پیله کردم که برای تعریف کرد 

گفت لهت نگفتم که ناراحت نشی منم هیچی نگفتم دیگه 

الان اینقدر حساس شدم رو شوهرم و ابجیم دست خودم نیس میبینم ابجیم زنگ زده یا اس داده یا شوهرم بهش اس داده همش فکر بد میاد تو سرم دارم دیوونه میشم شوهرم میگه بریم خونه مامانت همش میگم نه حوصله ندارم برم بیرون 

اعصابم از همه طرف داغونه فقط دوس دارم گریه کنم از این همه فکروخیال 

چکار کنم بنظرتون؟حق با کیه؟

یعععععععع دیییشششششش👊👊👋✋✋ببخشیدمن کتکت زدم دعوافقط باکتک میچسبه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم اشکال نداره منم اینجور بودم تموم میشه دیگران باس تحمل شونو ببرن بالا شما نمیتونی دست خودت نیس 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

شوهرتون رفته به خواهرتون گفته خواب دیدم اومدی بغلم؟😐😐😐😐😐😐😐😐بعد هی بهم پیام میدن ؟اونوقت شما فکر میکنی حساسی و این رفتاراشون طبیعیه؟😐😐😐😐😐😐😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706