2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدان

156 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

من دوروزه متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم و 8 ماهه از عروسیم میگذره و دکتر بهم گفت هر چی زودتر اقدام کنی بهتره 😔

احساس میکنم امادگی مادر شدن ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۱۷ سالمه تنبلی تخمدان داشتم ولی ۳سال تحت نظر بودم خدارو شکر خوب شدم

داروی چی داد?پریودت نامنظم بود?زیر شکمت تخمدانا ورم نداشت?

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
داروی چی داد?پریودت نامنظم بود?زیر شکمت تخمدانا ورم نداشت?

عادتام نامنظم بود بعضی وقتا هم خیلی طول مکشید مثلا ۱۳ روزه حتی

ورم چرا یکم زیر شکم داشتم ولی نه خیلی 

قرصم داد اسمشو نمیدونم خارجی بود فقط ۵ روز تو ماه باید میخوردم همین یکمم ورزش کردم کردم که خیلی تاثیر داشت

سرتو بزار روشونه هام خوابت بگیره.....منم جاخالی میدم حالت بگیره😀😀😀
چطور فهمیدی تنبلی تخمدان داری داروی چیزی بهت نداد

لکه بینی داشتم رفتم سونو و ازمایش گفت تنبلی داری 

مفنامیک اسید داد و قرص ضد بارداریمو عوض کرد اخه راکوتان میخوردم حالا قطعش کردم تا سه ماه نباید باردار بشم تا اثر راکوتان بره

2738
عادتام نامنظم بود بعضی وقتا هم خیلی طول مکشید مثلا ۱۳ روزه حتی ورم چرا یکم زیر شکم داشتم ولی نه خیل ...

ببین ورم زیر شکم واسه همه هست اما من خیلی روش حساس شدم  پیاده روی زیاد میکنم درد میکنه هنوز سونو گرافی مو پیش دکتر نبردم.پریودای من اولش لک بعد شدید میشه و 40روزس خیلی نگرانم 😥 واسه تو اصن زیر دلت درد اینا نداشتی?تخمدانات منظورمه?تو سونو گرافی بهم گفتش تخمدانات از حد نرمال بزرگترن

عادتام نامنظم بود بعضی وقتا هم خیلی طول مکشید مثلا ۱۳ روزه حتی ورم چرا یکم زیر شکم داشتم ولی نه خیل ...

اخرای پریودت ترشح قهوه ای و اینجور چیزا نداشتی?ببخشید واضح پرسیدما

ببین ورم زیر شکم واسه همه هست اما من خیلی روش حساس شدم  پیاده روی زیاد میکنم درد میکنه هنوز سون ...

سالای اول برای منم گفت بزرگ نباید ورزشای سنگین پریدن و اینجور چیزا رو انجام بدی حتی یه سری خوراکیارو نباید بخوری مثل شکلات هندونه پفک و اینا بزن گوگل میاره 

ناراحت نباش قابل درمانه من اولین باری که رفتم پیش دکتر گفت ممکنه تا اخر عمرت این قرصارو بخوری ناراحت بودم حتی تصمیم گرفتم که ازدواج نکنم چون فکر میکردم بارداریم غیر ممکنه😅

ولی الان ۳ماهه که خوب شدم دکتر گفت نمیخواد دیگه قرص بخوری

اخرای پریودت ترشح قهوه ای و اینجور چیزا نداشتی?ببخشید واضح پرسیدما

خواهش میکنم عزیزم

نمیدونم تاحالا دقت نکرده بودم😅

ولی لخته خون زیاد داشتم

2706