2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم حالم خیلی بده، زندگیم به مو رسیده،  دعا کنید برام  خدا نخاد پاره بشه اگه نشد بهمون بچه هم بده، اما اگه صلاحمونه پاره بشه.... 😭😭😭😭😭😭،  

استارتر عزیز دعا میکنم حال دلت خوب بشه بحق اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
عزیزم منم حالم خیلی بده، زندگیم به مو رسیده،  دعا کنید برام میگن خدا نخاد پاره بشه اگه نشد بهمو ...

ممنون عزیزم انشاالله که خدا کمک کنه بخدا مغزم درد میکنه از فشار

منم عین خودتم توام برا من دعا کن

منم برات دعا میکنم بالاتر گفتم، تو ام برام دعا کن

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2738
چی بگم آخه خودم یه اشتباهی کردم الان دارم میسوزم از اون اشتباه تموم شبو روزم ذهنم درگیره کاش خدا کمک ...

انشاالله مشکلت حل بشه

انشاالله خیلی سخت میگذره بهم این روزا

من تو این روزا هر روز چند بار میمیرمو زنده میشم، دیگه اصلا هیچکاری ازم برنمیاد فقط خود خدا باید کمکم کنه

2706