2733
2739
عنوان

خانما یه سوال لطفا !!!

164 بازدید | 26 پست

خانما زنگ زدم بیمارستان خصوصی هزینه عمل سزارین دوقلو رو با دفترچه تامین اجتماعی پرسیدم گفتن پنج تومن .حالا یادم رفت بپرسم اگر اتاق خصوصی بگیرم چقدر اضافه میشه؟ کسی از شما میدونه ؟؟؟

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم حدود ۵۰۰ اضافه میشه ولی بیمارستانا باهم فرق داره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
یعنی فقط سه تومن برای اتاق خصوصی؟؟؟؟

اره مگ چیکارمیخوان بکنن اگ بیشتربگیرن ک اصلانری بهتره..چخبره

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
اناق خصوصی 1 تا 1500 بیشتره شایدم کمتر 

فکر کنم بایددوباره بزنگم بپرسم چون پنج تومن با بیمه تامین اجتماعی به نظرم خیلی خوب اومد فکر کردم نهایتا پونصد اضافه میشه.

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

کدوم بیمارستان؟ من تریتا سزارین شدم دوقلو نبودم اتاق شخصی گرفتم دو شب بستری بودم یه شب هم بجه ان آی سی یو بود  کلا ۷و خورده ای شد 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اره مگ چیکارمیخوان بکنن اگ بیشتربگیرن ک اصلانری بهتره..چخبره

اگرم ک کمتربودچ بهتر..ولی بااین اوضاع اقتصادی فک کنم همین حدوداباشه

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
2706