2733
2739

سلام دوستان.میدونم خیلی این پرونده مبهم بود.ولی همیشه گوشه ذهن من هست.و خیلی دلم میخواست جوابشو بدونم.

اینکه موقع قتل ناشر محمد خانی خارج ازکشور بود.پس نمیتونسته زنش رو بکشه.و انگیزه ایی هم برای قتل نبوده .آخه چرا زنشو بکشه.

پس شهلا جاهد قاتل هست.حالا همدست هم داشته.یعنی یه مرد همراهش بوده که قتل رو انجام داده و شهلا هم کمکش کرده.و وسایل رو جمع و جور کرده.که لکه خون روی تشک هم دیده و یادش مونده و توی اعترافات گفت .

پس چرا همه میگن بعد ازاون دیدار ناصر و شهلا بود که  شهلا قتل رو گردن گرفت .و شهلا بی گناه بود.

بنظرتون شهلا بی گناه بود ؟؟؟اخه به چه دلیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فکر می کنم معلوم نشد کی کشته از طرفی هم ناصر به شهلا گفته بود تو اعتراف کن من کشتم بعد من میام آزادت می کنم ولی این کارو نکرد چون میخواست از دست شهلا راحت بشه با اینکه شهلا واقعا عاشقش بود

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2738
منم هميشه گوشه ي ذهنمه اون كسي كه با شهلا همكاري كرده تو قتل يعني كي ميتونسته باشه

ب نظرم خودش تنها بوده کمکی نداشته

سخنی با خانم جلسه ای های سایت همونایی که صیغه رو حق قانونی مرد میدونن همونا که تا یکی نظری میده که مزاجشون خوش نمیاد طرفو میبندن به توپ و صدتا آیه و حدیث می بافن به هم و تحویل کاربرا میدن . خانم جون اره با خودتم تو نمیتونی به کسی بگی که نظر نده و نظرشو برای خودش نگه داره      چون اینجا برای تبادل نظره نه  تحمیل نظر  .    اگه ادعات میشه که با سوادی    لطفا  اگه یکمم چشاتو باز کنی    و کلتو از تو کتابای چرتت دربیاری و جامهه رو نگاه کنی بصیرت داشته باشی که افراد دور ورتم خوب ببینی  و اگه گوشاتم خوب وا کنی . اینو خوب میفهمی که  . همه قرار نیست مثل تو فکر کنن.  اون آیه و حدیثاتم نگه دار واس خودت روزی سه بار از روشون مینویسی فهمیدی؟مشق شب 😑 امشبت  هرجمله سه بار     ۱_  باشعور باشیم      ۲ _حرفای دیگران را طور دیگری بازگو نکنیم    ۳_ توهین نکنیم زیرا به مادر خود توهین کرده ایم چون او مارا تربیت کرده است   ۴_ زمین شدیدا گرده   . افتاد؟؟؟؟😁 
هرچی بود که دوتازن فداشدن مردک راحت داره زندگیشو میکنه من شنیدم زن گرفته

اره 

هوسباز 

یه فیلمی بود که ازخودشون گرفته بودن.شهلا همش سعی داشت بگه نصر من کنار تو سال خوبی داشته باشم

ولی ناصر همش میگفت کنار خانوادت .

درواقع قشنگ معلوم بود دوسش نداره 

فقط گولش زده بود و ازش سواستفاده کرده بود

2706