2737
2739

عزیزم من ۱۸ سالم بود که دادم ینی دوسال پیش هیچ دردی نداشتم. عین معاینه هستش. من این تست رو دادم فهمیدم عفونت دارم خیلی خوبه. این ماهم میرم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم می ترسیدم ولی ترس نداشت به دکترت بگو که دفعه اولته برای من اون وسیله ای که میزاره داخل به ماماش ...

وای درد نداره؟

این وسیله هه خیلی بزرگ و وحشتناکه من حتی از دیدنش هم میترسم هیچ بی حسی ای چیزی استفاده نمیشه؟

وای درد نداره؟ این وسیله هه خیلی بزرگ و وحشتناکه من حتی از دیدنش هم میترسم هیچ بی حسی ای چیزی استفا ...

بی حسی که استفاده نمیشه درد نداره از من که ترسو تر نیستی چند لحظه اس

2738
😐😐بابا مگه میخوای زایمان کنی ترس چی اصلا نمیفهمی

بابا من تو رابطه با شوهرم هم درد می کشم هیچ عفونتی هم ندارم که مال اون باشه بگم چون عفونت دارم درد میکشم اونوقت این وسیله رو میکنن اون تو تازه یه چیزی هم می کنن از بدنمون وای فکر کنم خیلی بد باشه زایمان که دیگه کلا باید بمیرم اگه بخوام یه روزی زایمان کنم خخخخ

اصلا ترس نداره. مثل معاینه س

من معاینه هم نرفتم بخاطر همون وسیله که استفاده می کنن خخخخخ البته معاینه سطحی رفتم ولی با دستگاه نه دکترمم وقتی دیده نگفته یالا بدو دستگاه بیار هر دفعه گفته مشکلی نیست خدایا این دستگاهه افتضاحه

بابا من تو رابطه با شوهرم هم درد می کشم هیچ عفونتی هم ندارم که مال اون باشه بگم چون عفونت دارم درد م ...

کاملا اشتباه میکنی چیزی ار بدنت نمیکنن فقط یکم خراش سطحی میده یه حالت خاروندن تازه اون دستگاهو میخواد بزاره ژل میزنه و دردی نداره کلا ۵ دقیقه هم نمیشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
هزارتا آمپول بزنم برام آسون تر از اینه البته حس میکنم مطمئن نیستما خخخخخ

ولی به نظر من درد و استرس امپول خیلی بیشتره امتهان کن به حرفم میرسی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706