2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نیلو واقعا خیلی عالیه عزیزم شک نکن سونوگرافیتم نیلو میری؟

نه نیلو سونو نداره گفته دکترم برو سونوگرافی سامان پرتو زنگ زدم نیلو وقت بگیرم گفت با سونو بیا اینجا و ازم پرسید دکترت کجارو معرفی کرده برای سونو گفتم سامان پرتو گفت اوکی هست

2738
نه نیلو سونو نداره گفته دکترم برو سونوگرافی سامان پرتو زنگ زدم نیلو وقت بگیرم گفت با سونو بیا اینجا ...

سونوگرافی هم داره عزیزم ولی از ازمایشگاهش جداست دکترشم خانم فاطمه مهتاب قربانیه خواستی اینستاگرام هم داره راستی من ازمایشامو نیلو دادم خیلی عالی و دقیق بود😘    

من شهرستانم آزمایشم شد ۱۳۸ تومن

سونو گرافی ۱۰۰ تومن

دوستان می گفتن زیاد میشه من ۵۰۰ گذاشته بودم کنار ولی دیدم کمه 

الان برا شما هم زیاده ۵۹۰ فقط برای آزمایش؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من شهرستانم آزمایشم شد ۱۳۸ تومن سونو گرافی ۱۰۰ تومن دوستان می گفتن زیاد میشه من ۵۰۰ گذاشته بودم کن ...

نه میگه دوتاش 590 اما دکتر خودم نیلو معرفی کرده با سونوگرافی پرتو سامان که جمعا میشه 270 میرم همون نیلو 300زیاده

2706