2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من بعد ازینکه  از شیر گرفتم  ۴۰۰ گرم کم کرد

یعنی از ۱۸ ماهگی تا دوسالگی اضافه که نکرد هیچ کمم کرد😑

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
۹ ماهشه  ۶.۵ کیلو

ببرش یه دکتر شاید نیاز به شیر خشک داشته باشه 

شاید به بعضی از غذا ها آلرژی داره 

چون من شنیدم داشتن آلرژی باعث وزن نگرفتن بچه هم میشه 

من دختر بزرگم هم همیشه وزنش کم بود  فهمیدم رفلاکس داشته و بد غذا بود 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
۹ ماهشه  ۶.۵ کیلو

شیر خشک و شیر خودتو همزمان بده 

سیب زمینی  پخته هر روز 

زرده تخم مرغ هفته ای دو بار

لعاب برنج 

فرنی

سوپ قلم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
ببرش یه دکتر شاید نیاز به شیر خشک داشته باشه  شاید به بعضی از غذا ها آلرژی داره  چون من ...

آره میگن آلرژی داره ولی نمیدونم به چی 

چون میخوره اسهال میشه

دارم دیوونه میشم

وزن تولدش خوب بود ۳۲۲۰

آره میگن آلرژی داره ولی نمیدونم به چی  چون میخوره اسهال میشه دارم دیوونه میشم وزن تولدش خوب ...

اگه تهرانی ببر مطب دکتر فرید ایمان زاده عالیه میفرستد پیش دکترای آلرژی اونا میفهمن به چی آلرژی داره و اونو شما وبچه تون مصرف شو قطع میکنی تا دوسالگی بچه ات

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
دختر من بعد ازینکه  از شیر گرفتم  ۴۰۰ گرم کم کرد یعنی از ۱۸ ماهگی تا دوسالگی اضافه که نکر ...

برعکس بچه ی من یک سال و دوماهگی گرفتمش خیلی بهتر شده خدا رو شکر از بس شیرم بد شده بود هم خودم نابود شده بودم هم بچم بی اعصاب و کم وزن

من همه داروهارو بیشتر شیرخشکارو امتحان کردم این تیر اخر دکترشه میگه شاید ی عفونت خفیف روده داره ک تو همه ازمایشا پنهان مونده اگ نتیجه داد بهت میگم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
۹ ماهشه  ۶.۵ کیلو

منم پسرم وزن اولیش دنیا اومد خوب بود 3/400.الان یازده ماهشه تازه 8 کیلو شده.همه راه حل ها رو امتحان کردم ولی وزن نمیگیره.خسته شدم از بس هر کسی بهم گفت چقدر کوچولو مونده.نمیدونم چیکار کنم.فهمیدین به منم بگین.تازه خوب هم نمیتونه بشینه.یکم میشینه سریع دمر میشه می افته.ولی غلت و چهاردست و پا میره.واقعا دیگه بریدم.

برعکس بچه ی من یک سال و دوماهگی گرفتمش خیلی بهتر شده خدا رو شکر از بس شیرم بد شده بود هم خودم نابود ...

من شیرم چرب بود

2706