2733
2734
عنوان

کمک کنید چکار کنم

170 بازدید | 18 پست

دیشب خونه بابام بودم بعد مامانم وخواهرم وشوهرم مسخرم کردن سر یه موضوعی هی بهم میخندیدم منم عصبانی شدم دیگه شام نخوردم باهمشون قهر کردم چندبار مامان وبابام گفتن بیا شام بخور نرفتم قسمم خوردم جشن داداشم نمیام بنظرتون چکار کنم

موضوعی که باهاش به سخره گرفته شدی ارزش داشت قهر کنی یا نه؟؟؟؟اگه موضوع مهمیه با چهارتا کلام حرف میتونستی ساکتشون کنی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اشتباهت اینه که فکر میکنی مسخرت کردن  اونا باهات شوخی کردن 

بعدشم مگه میشه خواهر جشن برادرش نره اخه ... 

اشتباه نکن اصلا 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731
موضوعی که باهاش به سخره گرفته شدی ارزش داشت قهر کنی یا نه؟؟؟؟اگه موضوع مهمیه با چهارتا کلام حرف میتو ...

داداشم جشن عقد مفصل داره میگیره تالار وفلان منم از رو دلسوزی گفتم اگه خواستین شب بیان خونه ما ما میریم خونه بابا میدونم حرف خوبی نزدم ولی دیگه اینام شورشو در آوردن شوهرم میگفت این بی عقله اونام همش میخندیدن

شاید موضوع فقط از نظر تو خیلی بزرگ جلوه داده وگرنه هم خواهر هم مادر هم شوهر بالاخره یکیش میففهمه که اشتباهه شمارو مسخره کردن...موضوع رو زیاد جدی گرفتی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
به نظرم اشتباهت اینه که فکر میکنی مسخرت کردن  اونا باهات شوخی کردن  بعدشم مگه میشه خواهر ...

من عقد محضریش نتونستم باشم حال‌ام میخوام اینو نرم نه شوخی نبود قشنگ رقشو میفهمیدم

من عقد محضریش نتونستم باشم حال‌ام میخوام اینو نرم نه شوخی نبود قشنگ رقشو میفهمیدم

دلت میاداخه .... 

بعدشم  یجور حرف نیزنی انگار ادمای بدی ان یا نقشه کشیدن اذیتت کنن   فراموشش کن ... تازه میگی کلی اصرار هم کردن بیای شام بخوری  به نظرم اشتباه متوجه شدی 

اخه یکی میخواد لجتو در بیاره  نه این همه ادم  هم بابا هم مامان هم شوهرت   شاید اشتباه میکنی و شوخی کردن باهات ... 

بعدشم با نرفتن شما دلخوری بزرگی ایجاد میشه   

جلوی همسرتم خوب نیست بخاطر یه حرف به جشن برادرت نری   ارزش خانوادتو برا همسرت بالا نگه دار 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738

داداشت چه گناهي كرده؟ بعدم به دل نگير غريبه كه نيستن خانوادتن

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
اره مادروپدری هم هستن که جشن عروسی بچشون نیمدن توقصه هانیست

اگه به ناحق کردن  که حسرت به دل هستن خودشون ... 

ببخشیدمیگفتن زنتونمیخوایم طلاق بده یاپنج سال تاده سال عقدکرده باش بعدعروسی میگیریم

خب منم گفتم که   اگه به ناحق اینکارو با بچه بکنی  حسرت به دل میمونی .... که عروسی بچتو ندیدی ... 

2706