2733
2739
عنوان

عصری پسرمو بردم حمام....

731 بازدید | 29 پست

بعد که اومدیم بیرون نشست جفت بخاری باباشم خاب بود پسرم‌گف مامان داااااغه باباش تو خواب گف صبر کن تا سرد بشه🤣🤣🤣کلا شوهرم سخنگو خوبی هست تو خواب منم همیشه جوابشو میدم شما هم بیلید بگید خاطره و سوتی های خابالوییی🤣🤣🤣

پسرخاله منم تو خواب حرف ميزنه جوابم ميده 

يبار داشت ميگفت حديث خونه از من تو بيا

نشستم كنارش گفتم نه نميام تو خيلي بيشعوري 

در كمال ناباوري گفت بابات بيشعوره

يه صحنه فك كردم بيداره فيلم بازي ميكنه😑😑

زدم توو سرش مثل اينكه واقعا خواب بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیارشوهرم خواب بود منم تونی نی سایت ییهوتوخواب گفت حالاحتمابایدبریم گفتم چی میگی گفت بایدبریم گفتم کجا گفت بایدبریم گفتم ارههه الان پامیشم حاصرشم😐😐گرفت خوابیدباز😑😑

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728
2738
وااای   ...کاش باباش بالا سرش بود  اون لحظه

😅😅😅خالم و مامانم بوديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خاطره خوابالویی ک ندارم ولی یه بنده خدایی میگفت همیشه توی خواب از پله ها دارم پرت میشم پایین بعدش یهویی بدنمو عقب میکشم

تنها درد من این است که تو هر کاری هم انجام دهی باز هم برای من بهترینی

شوهرمنم زیادحرف میزنه یه بارپشت بهش نشسته بودم گوشی دستم بودیهووسط خواب بلندشدنشست بعدم باصدتی خیلی بلندگف هوی مگه کوری؟یه سوتم زدگرف خوابیدمنم گوشی به دست وحشت کردم تاصبح ازش میترسیدم اوایل ازدواجمون بودیادش بخیر😃😃😃یه بارم وسط خواب بهم گفت بده آسیه بده آسیه اون خوب میگیره منم متعجب گفتم چیو؟گف دوربینو😀😀جالب اینجاس اصلاآسیه نداریم ما😀😀😀خیلی حرف زده یه باردیگم بهم گف کیمیاروالان گذاشتم بالابایدباللی بیارم صبحش عصبی گفتم کیمیاکیه باللی کیه اینجوری نگام میکرد😒😒خودشم نمیدونس منظورم چیه آخرش فهمیدم ازمحصولات شرکتشونه😀

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝
2706