2733
2739
عنوان

ناخواسته باردار شدم...

1451 بازدید | 102 پست

بچه ها ناخواسته باردارشدم شبی که فهمیدم تا سه روز بعدش کارم فقط گریه بود بعدش دوستام و خانواده دلداریم میدادن میگفتن یه هدیس از طرف خدا و زندگیتو شیرین میکنه و ازاین حرفا...نمیدونم چرا مثل بقیه مامانا نسبت به بچم مهر ندارم میترسم بعداز به دنیا اومدنشم همینطوری سرد باشم نسبت بهش

البته الان هرازگاهی وقتی لباس نوزادی میبینم یا بقیه راجب نی نی حرف میزنن یه لحظه یه حس شیرین میاد تودلم و ذوق میکنم بابت نی نی...ولی خیلی زود این ذوق کردن جاشو میده به ناراحتی و نگرانی و استرس واسه اینده😟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعی بودجلوگیری؟

اره عزیزم

اصلن احتمالشو نمیدادم

فک کن دوهفته عقب انداختم بعد پونزده روز تازه رفتم بی بی چک زدم چون اصلن یه درصدم فکرشو نمیکردم حامله شده باشم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2738

بزار اولين تكونشو بخوره توي وجودت 

مهرش ميشينه به دلت 

من توي تاپيكام وضعيت بارداريمو شرايط سخت خانوادم رو گفتم ولي همه اش ميگذره و اون موجود توي بدن توعه همراهته هواتو داره 

خوش بحالت

چرا گلم؟

خوش به حالی نداره که😟

بزار اولين بار تكوناشو حس كني صداي قلبشو گوش بدي براش دنبال اسم بگردي باهاش حرف بزني همه اينا يادت ميرهمن ناخواسته شدم اونم تو عقد فكر كن بدتزين شرايط ولي الان دنيامه نيم ساعت لگد نميزنه ديوونه ميشم ديوونه وار منتظرشم

2706