2737
2739

سلام عزیزای دل 

میخوام از چیزایی که خودم بلدم بهتون یاد بدم تا اگه تازه عروسید استفاده کنید 

خب جونم براتون بگه 

هر وقت کسی تماس گرفت و گفت میخواد بیاد خونتون  اول زیر کتری یا سماورتون رو روشن کنید 

اگه خونتون نامرتبه سریع یه کیسه بردارید و هرچی که باعث شده خونه نامرتب برسه رو بریزید تو کیسه بذارید تو حموم چون مهمون که به حموم کاری نداره تا سر فرصت وسایل های اون کیسه رو بذارید سرجاش 

سریع جاروبرقی بکشید و گردگیری کنید 

همیشه تو خونتون یه بسته شکلات یه بسته بیسکویت و تخمه و دونه های ذرت تو خونه داشته باشید تا دیگه هول هولکی مجبور نشید برید خرید

اخر هر ماه هر چی خوراکی اضافه اومد نوش جون کنید بعد دوباره بخرید و جایگزین کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خانوم اجازه! 

من یاد گرفتم از این به بعد رفتم مهمونی ی سرم به حموم بزنم ببینم واقعا خانوم خونه کد بانوعه یا ادا تنگاس! 😁

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

موردآخرخیلی مفیدبود

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
بیا من یادت بدم هرچی برمیداری بزار سرجاش روزی یه ساعت برای خونت وقت بزار تمیز میمونه همیشه مهمون ک ب ...

خب اتفاقه دیگ یروز میشه ادم مریض باشه یاا هرچی خونه بهم ریخته باشه

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱

سینک ظرفشویی تون اگه میخواهید برق بیافته چند تا روش وجود داره

مثل سرکه و جوش شیرین 

یا تایید و سیف و....

اما من همیشه با تایید و سیم ظرفشویی میشورم سینکم برق میزنه

برای اجاق گازتون از اسپری مخصوص اجاق استفاده کنید

سیف خیلی خوبه 

برای دستشویی و روشویی من از تمیز کننده ی من استفاده میکنم 

فقط ماسک بزنید مراقب ریه هاتون باشید

2706