2737
2734

بعد کلی دعوا با خانوادم بهم رسیدیم .اما من دوسش ندادم حس میکنم...خیلی با کاراش اذیت میشم...بیخیال و بیفکره...

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 
خب علاقه نداشتي چرا با خانوادت دعوا كردي؟

اون موقع داشتم

الان کاراش خستم کرده

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه واقعا دوسش داری واز قبل داشتی الان میتونی آدم ش کنی

همه جوره باهاش حرف زدم حرفمو تایید میکنه قبول میکنه دوباره از فردا انگار مغزش ریست میشه

همه جوره باهاش حرف زدم حرفمو تایید میکنه قبول میکنه دوباره از فردا انگار مغزش ریست میشه

خب تو کم محلی ش کن بگو رو حرفت نیستی ،،بزار به خودش بیاد

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
خب تو کم محلی ش کن بگو رو حرفت نیستی ،،بزار به خودش بیاد

فک میکنم هیچی درستش نکنه