2737
2734
عنوان

حس میکنم دوسش ندارم دیگه

109 بازدید | 7 پست

حس میکنم گاهی دوسش ندارم 

از روی عادت باهاشم

شوهرمو میگم

اما اون خیلی دوسم داره انگار

خیلی بی خیال و بی فکره 

همه چیزو باید بگم 

اما تو گوشش نمیره

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 
دقیقا مثل من

عاشقش بودم اما خراب کرد حسمو

صحبت کردن هر کسی بیوگرافی هست از خودش و اصالت و فرهنگ خانوادگیش.پس هویت و اصالت خانواده تو به بهترین شکل تعریف کن حتی توی فضای مجازی ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا چیکار کرده حست خراب شده بهش؟

خیلی کارا کرد ک باورمو خراب کرده...نمیتونم بهش  تکیه کنم...یه ادم بیفکر و بیخیاله...همش باید از دست کاراش حرص بخورم

خیلی کارا کرد ک باورمو خراب کرده...نمیتونم بهش  تکیه کنم...یه ادم بیفکر و بیخیاله...همش باید از ...

بیشتر مردا همینن عزیزم

زندگیه دیگه باید ساخت

هم مجردی مشکلاتی داره هم متاهلی

ولی همین که میدونی دوست داره خودش کلی حس خوبه

من حتی به اینکه شوهرم دوستم داشته باشه و من اولویتش باشمم شک دارم

خداروشکر تو تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین و مهمترین اتفاق زندگیم افتاد🤲🏻
بیشتر مردا همینن عزیزم زندگیه دیگه باید ساخت هم مجردی مشکلاتی داره هم متاهلی ولی همین که میدونی د ...

خیییلی زیاد دوسم داره بیشتر از هرکسی اما من برام جذاب نیس دیگه...خیلی خوش قیافس اما با کاراش از چشمم میوفته

2738