2733
2739
آره والا انگار چلاغ بوده

اولش گفتم شاید لحظه آخر خودت نوشتی😂😂😂 ولی کلی خندیدم ناراحت نشو

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای😂😂😂😂چقدر حرص خوردی

حتی هفته قبلم فیلمارو دیدم برا کاری (متنفرم از فیبم عروسیم از بسسسس همه چیز جابجا و اشتباه شده بود از اتلیه و ارایشگاه بگیر تاااا سفره عقد و حتی ساعت مراسم😐)به شوهرم میگفتم حتی گوسفند عروسی که خونش همش پاشید رو من و حالم بهم خورد اندازه این کیکه عصبیم نکرد یعنی تا دوماه دست و بازوی چپم تیر میکشید 😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2731
حتی هفته قبلم فیلمارو دیدم برا کاری (متنفرم از فیبم عروسیم از بسسسس همه چیز جابجا و اشتباه شده بود ا ...

عزیزممم. خاطره شد برات

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2740

مباررررکا

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

لباسم استین نداشت بهش استین از اینایی که حلقه میشه وصل کرده بودن لباس من دکلته بود خواهر شوهرم احمقم از مزونه پرسیده استینم داره اونم گفته اره میشه وصل کرد اینم گفته چه خوب اونم دوخته!گفتم حالا یه استینه 

رفتم ارایشگاه مدل موهامو نتونست دربیاره عوض کرد😕اتلیه مون پر بود جای دیگه فرستادمون درحالیکه قرارمون این نبود اونجا قبولمون نمیکرد😯سه ساعت تو اتلیه نشستم رفتیم بریم تالار گفتن فیلمبردار ساعت اگ7 رو فک.کرده 8 هست دیرتر میاد برا اقایون هموز نیومده باید اون دوربین باشه ما نمیتونیم!با هم دعوا کرده بودن انگار لج.کردن زن و شوهر😕سفره عقدمونو اشتباه انداخته بودن!دستگاه دیجی قاطی کرد اهنگ رقصمو نمیاورد بقران راست میگم اهنگم نمیومد!ازاونور بارون که نبود سیل اومد موقع عروس.کشون!اخرشم دم در گوسفنده درشت بود طرف یدفعه انگار ازدستش ول بشه خونش پاشید به لباس من😔اینم عروسی من کیک که دیگه جدا بود کلا افتضاح دراورده بود با پاپیون سرهمش کرده بود مدلی که فرستاده بودم کلیم پول گرفت خاک تو سرش😐

عزیزممم. خاطره شد برات

شبنم جان گوشه ای از خاطرات عروسیمو نوشتم بیا بخون 

بخدا هرکی مراسم.میگیره حالم بد میشه نمیرم

2706