2737
2734

دوستانی که تجربه دارن بیان کمک کنن بی زحمت ،دیگه خسته شدم از بس تحقیق کردم ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

@deniiz74    

ببین در جواب توهینی که کردی بهم اینو بهت بگم در حدی نیستی که بخوای تو مسائل سیاسی شرکت کنی خب ،یعنی شعور و درکشو نداری ،تو بهتره بری بشینی دست به دعا بشی که عشقت بیاد بگیرتت که مخت از اکبندی دربیاد و از بی شوهری نجات پیدا کنی 

جواب توهینتو هم نمیدم چون برعکس تو خانوادم بهم یاد دادن که با ادب باشم و دور از شان منه که بخوام باهات دهن به دهن بشم اوکی؟؟

@deniiz74     ببین در جواب توهینی که کردی بهم اینو بهت بگم در حدی نیستی که بخوای تو مسائ ...

سلام عزیزم مبارکه انگار باردارین

شما چیکار کردین  اخرش چه مکملایی مصرف کردین باردار شدین؟ 

👶👶
سلام عزیزم مبارکه انگار باردارین شما چیکار کردین  اخرش چه مکملایی مصرف کردین باردار شدین؟  ...

سلام عزیز دل ،اره باردارم ممنون ان شاءالله قسمت خودت اتفاقا فردا هم ان تی دارم برام دعا کن

مکمل خودم اووبوست ،زل رویال 1000،ویتامین دی و ای خوردم 

همسرمم فرتیل اید ،،اپو پنتوکسی و دی ،ای ،سی

راستی فرتیل و اووبوست و زل رویال برای فروش هم دارم 

سلام عزیز دل ،اره باردارم ممنون ان شاءالله قسمت خودت اتفاقا فردا هم ان تی دارم برام دعا کن مکمل خود ...

ان شاء الله همه چی خوبه بچتو بسلامتی خوشی بغل میگری

من امروز تخمک کشی داشتم اینوفولیک ویتامین ای دی امگاسع دوماه مصرف کردم ولی هیچ تاثیری نداشت فقط سه تا اونم زیاد جالب نبود

👶👶
ان شاء الله همه چی خوبه بچتو بسلامتی خوشی بغل میگری من امروز تخمک کشی داشتم اینوفولیک ویتامین ای دی ...

ای بابا چرا عزیزم مگه مشکل تخمک یا کیفیت تخمک داری؟؟

کدوم مرکز بودی؟؟داروهای دیگه برای تحریک تخمک گذاری بهت نداده دکترت؟؟

اووبوست خیلی داروی خوبیه تو سیکل ای وی اف هم ایتفاده میکنن توصیه میکنم مصرف کنی حتما

ان شاءالله که خدا بهت نظر کنه زود زود طبیعی بارداربشی

ای بابا چرا عزیزم مگه مشکل تخمک یا کیفیت تخمک داری؟؟ کدوم مرکز بودی؟؟داروهای دیگه برای تحریک تخمک گ ...

تا قبل تخمک کشی مشکلی نداشتم ولی بعدش فهمیدم تخمکام بی کیفیتن چهارماه پیشم تخمک شی داشتم فقط سه تا شد الانم باکلی تقویتی سه تا شد حالا فردا باید زنگ بزنم جنین تشکیل شده یانه

من مرکز دولتی ناباروری میلاد تو مشهد میرم

واسه تحریک سینال اف  و  اچ ام جی دادن 

👶👶
تا قبل تخمک کشی مشکلی نداشتم ولی بعدش فهمیدم تخمکام بی کیفیتن چهارماه پیشم تخمک شی داشتم فقط سه تا ش ...

تعریف این مرکز و شنیدم 

اگر تخمکات کیفیت نداره بهت توصیه اکید میکنم که حتما حتما اووبوست بخر بخور چون مخصوص کیفیت تخمکه  منم میرفتم سونو فولیهام بیضی بودن و فهمیدم که بی کیفیتن ،ب خاطر همین رفتم اووبوست خریدم و 60 تاشو خوردم باردار شدم. 

عزیزم به دکترت بگو داروهای بهتری برای تحریک تخمک گذاری بهت بده اینا ضعیفن نسبتا 

2706