2733
2734

هر وقت ناراحت میشم به این فکر میکنم که خوبی این دنیا اینه که صد سال دیگه هیچ کدوم از ما آدما

نه خودمون تو این دنیا هستیم نه حتی استخونامون هست.

پس اصلا ارزششو نداره ناراحت باشیم 😊🤗

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون به تخمدان چپم خودمون! 

شما باکلاسش رو میگی! 😅

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

منم به این فکر کردم چه جالب. ولی زیاد تاثیری نداشت 😭 تازه از کجا معلوم دوباره بعد از مرگ وارد یه دنیای دیگه ای نشیم

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
خوش بحالت چ فکرامیکنی

بخدا از بس گریه کردم از دست خانوادم و جنس خرابشون . بخاطر نشکلات ناباروری و بقیه مشکلاتم تنها فکری که تونست ارومم کنه همین بود که به ذهنم رسید و اشکام بند اومد.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

من که میگم اگه شانس ماهاست تا ابد تو همین زندگیه کوفتی میمونیم. بعد مرگمون میبینی یه بدبختیه جدید داریم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738
عین حقیقته من تو کار قبلیم بعضیا اینقدر اذیتم کردن اینقدر بهشون فکر میکردم الان اصلن خاطره هم نشدن گ ...

دقیقا.

بخدا از بس گریه کردم از دست خانوادم و جنس خرابشون . بخاطر نشکلات ناباروری و بقیه مشکلاتم تنها فکری ک ...

لعنتی مگه من میتونم مثل توفکرکنم وقت ناراحتیم فقط فکرمیکنم همه بعدمن هستنوبه خوبی وخوشی زندگی میکنن کسی هم عین خیالش نیس من کجام😭😭😭

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
عین حقیقته من تو کار قبلیم بعضیا اینقدر اذیتم کردن اینقدر بهشون فکر میکردم الان اصلن خاطره هم نشدن گ ...

برای نمره های مدرسه امتحانا ، برای دعواهای بچه گانه با دوستامون ، عشقای آبکی مون ... 

متاهل هستم
لعنتی مگه من میتونم مثل توفکرکنم وقت ناراحتیم فقط فکرمیکنم همه بعدمن هستنوبه خوبی وخوشی زندگی میکنن ...

منم منم

2706